00:00:00 / 00:00:00
:
Audio
Finale 2009 : Ray Chen
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ray Chen
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 10 in G op. 14/2 (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Soyoung Yoon
César Franck : Sonate in A (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Finale 2009 : Soyoung Yoon
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Soyoung Yoon
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2009 : Suyoen Kim
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Suyoen Kim
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Suyoen Kim
Claude Debussy : Sonate in g (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ilian Gârnetz
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Finale 2009 : Ji-Yoon Park
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Finale 2009 : Jiafeng Chen
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
George Enescu : Sonate n. 3 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Finale 2009 : Lorenzo Gatto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Mayu Kishima
Sergey Prokofiev : Sonate n. 1 in f op. 1 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Claude Debussy : Sonate in g (Pianobegeleider : Reiko Hozu)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Vineta Sareika
Edward Elgar : Concerto in b op. 61 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Vineta Sareika
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Vineta Sareika
Leos Janácek : Sonate voor viool en piano (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Finale 2009 : Ye-Eun Choi
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ye-Eun Choi
Eun-Hwa Cho : Agens (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2009 : Ye-Eun Choi
Gabriel Fauré : Sonate n. 1 in A op. 13 (Pianobegeleider : Joseph Breinl)
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Ernest Chausson : Poème op. 25 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Pyotr Tchaikovsky : Valse-Scherzo in C op. 34 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Andrey Baranov
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Camille Saint-Saëns : Havanaise op. 83 (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Witold Lutoslawski : Subito (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Dalibor Karvay
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Hrachya Avanesyan
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Hyun-Su Shin
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Hyun-Su Shin
Ernest Chausson : Poème op. 25 (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Hyun-Su Shin
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Hyun-Su Shin
Karol Szymanowski : Mythen op. 30 (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Hyun-Su Shin
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Béla Bartók : Sonate voor viool solo in g op. 115 Sz. 117
Halve finale 2009 : Ilian Gârnezt
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Margareta Cuciuc)
Halve finale 2009 : Ilian Gârnetz
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Felix Mendelssohn : Sonate in F (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen (Pianiste accompagnateur : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Jaroslaw Nadrzycki
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns (piano : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park )
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Maurice Ravel : Tzigane (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Witold Lutoslawski : Subito (1992) (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Ji-yoon Park
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Lachen verlernt
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Nicolò Paganini : La Campanella op. 7
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Sergey Prokofiev : 5 Melodieën voor viool en piano op. 35bis (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jiafeng Chen
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 1 in Bes KV 207 (Allegro moderato, Adagio, Presto) (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Béla Bartók : Rhapsodie n. 1 (Pianobegeleider : Jiafeng Chen)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Ernest Chausson : Poème op. 25 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Jing Zhang
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Karol Szymanowski : Nocturne en Tarantella op. 28 (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Maurice Ravel : Sonate in G (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Jolente De Maeyer
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Igor Stravinsky : Divertimento (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Jung Yoon Yang
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Alfred Schnittke : "A Paganini" per violino solo
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Camille Saint-Saëns : Havanaise op. 83 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Pyotr Tchaikovsky : Valse-Scherzo in C op. 34 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Lorenzo Gatto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Eugène Ysaÿe : Poème élégiaque op. 12 (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Pyotr Tchaikovsky : Valse-Scherzo in C op. 34 (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Toru Takemitsu : Distance de Fée (1989) (Pianobegeleider : Scott Faigen)
Halve finale 2009 : Mayu Kishima
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Henryk Wieniawski : Briljante fantasie op thema's uit Faust op. 20 (Piano: Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Igor Frolov : Fantaisie à la mémoire de David Oistrakh
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Sergey Prokofiev : Allegrissimo (Sonate voor viool en piano n. 1 in f op. 80) (Piano: Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Nikita Borisoglebsky
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Reiko Hozu)
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Franz Schubert : Rondo brillant in b op. 70 D 895 (piano : Reiko Hozu)
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 (piano : Reiko Hozu)
Halve finale 2009 : Noah Bendix-Balgley
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Pablo de Sarasate : Habanera (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Petteri Iivonen
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in G KV 301 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Ray Chen
Henryk Wieniawski : Variations sur un thème original in a op. 15 (Pianobegeleider : Thomas Hoppe)
Halve finale 2009 : Ray Chen
Sheridan Seyfried : Night
Halve finale 2009 : Ray Chen
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW - Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Henryk Wieniawski : Briljante fantasie op thema's uit Faust op. 20 (Pianiste accompagnateur : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Karol Szymanowski : 3 Caprices de Paganini op. 40 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Luciano Berio : Due pezzi per violino e pianoforte (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Solenne Païdassi
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Soojin Han
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4 (Pianobegeleider : Tobias Koch)
Halve finale 2009 : Soojin Han
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Soyoung Yoon
Giuseppe Tartini : Trille du diable (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Soyoung Yoon
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Soyoung Yoon
Ernest Chausson : Poème op. 25 (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Soyoung Yoon
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 (piano : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Eliane Reyes)
Halve finale 2009 : Suyoen Kim
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009: Vineta Sareika
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28 (piano: Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Vineta Sareika
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009 : Vineta Sareika
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6 (Pianobegeleider : Dana Protopopescu)
Halve finale 2009: Vineta Sareika
Igor Stravinsky: Divertimento
Halve finale 2009 : Vineta Sareika
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219 (ORCW - Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Ye-Eun Choi
Alfred Schnittke : "A Paganini" per violino solo
Halve finale 2009 : Ye-Eun Choi
Claude Ledoux : V.. (Pianobegeleider : Joseph Breinl)
Halve finale 2009 : Ye-Eun Choi
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Ye-Eun Choi
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Pianobegeleider : Joseph Breinl)
Halve finale 2009 : Ye-Eun Choi
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Claude Ledoux : V... (Pianobegeleider : Ayumi Janke)
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Eugène Ysaÿe : Sonate in E op. 27/6
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 9 in A op. 47 (Pianobegeleider : Ayumi Janke)
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 (Pianobegeleider : Ayumi Janke)
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Witold Lutoslawski : Subito (1992) (Pianobegeleider : Ayumi Janke)
Halve finale 2009 : Yuki Manuela Janke
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218 (ORCW, Paul Goodwin)
Halve finale 2008 : Anna Kasyan
Alban Berg : Die Nachtigall
Halve finale 2008 : Anna Kasyan
Antonio Vivaldi : Squarciami pure il seno
Finale 2008 : Anna Kasyan
Gaetano Donizetti : Tranquillo ei posa - Come è bello (Lucrezia Borgia)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qual chi vuol (L'Italiana in Algeri)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Giuseppe Verdi : Liber scriptus (Requiem)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther)
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Pyotr Tchaikovsky : Da, tchas nastal (Orleanskaïa dieva (The Maid of Orleans))
Finale 2008 : Bernadetta Grabias
Wolfgang Amadeus Mozart : Non so più cosa son, cosa faccio (Le Nozze di Figaro)
Finale 2008 : Changhan Lim
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Gioachino Rossini : Nacqui all'affanno, al pianto (La Cenerentola)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Gustav Mahler : Wer hat dies Leidlein erdacht ? in F (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Henri Duparc : Au pays où se fait la guerre in f
Finale 2008 : Isabelle Druet
Henry Purcell : Thy hand, Belinda - When I am laid (Dido and Aeneas)
Finale 2008 : Isabelle Druet
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili (Così fan tutte)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Benjamin Britten : Royauté (Les Illuminations op. 18)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'ombre (L'Africaine)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Giuseppe Verdi : O, figli - Ah, la paterna mano (Macbeth)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2008 : Szabolcs Brickner
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 1951 : Pierre Louis d'Archambeau
Johannes Brahms : Allegro giocoso, non troppo vivace (Concerto in D op. 77)
Finale 1951 : Fredell Lack
Ludwig van Beethoven : Rondo: allegro (Concerto in D op. 61)
Concert van de eerste drie laureaten viool 1951
Wolfgang Amadeus Mozart : Allegro aperto (Concerto n. 5 in A KV 219)
Wolfgang Amadeus Mozart : Adagio (Concerto n. 5 in A KV 219)
Concert van de eerste drie laureaten viool 1951
Johann Sebastian Bach : Sarabande (Partita n. 1 in b BWV 1002)
COMPOSITIE 1953
Yannis Papaioannou : Symphonie
COMPOSITIE 1953
Carlo Franci : Concerto per orchestra (ONB, Franz André)
COMPOSITIE 1953
Alvin Etler : Symphony n. 1
COMPOSITIE 1953
Michal Spisak : Serenade (ONB, Franz André)
COMPOSITIE 1953
Matthijs Vermeulen : Symphonie n. 2
Slotgala - Laureatenconcert 1959 : Jaime Laredo
Max Bruch : Concerto n. 1 in g op. 26
Gala concert 1968 : Ekaterina Novitzkaya
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Finale 1975 : Mikhail Faerman
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Mikhail Faerman
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Carl Czerny : Variaties op een thema van Rode op. 33
Finale 1975 : Mikhail Faerman
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1975 : Stanislav Igolinsky
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Symfonieorkest van de B.R.T., Irwin Hoffman)
Finale 1975 : Stanislav Igolinsky
Jef Maes : Concerto (Symfonieorkest van de B.R.T., Irwin Hoffman)
Finale 1975 : Yuri Egorov
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (Symfonieorkest van de B.R.T., Irwin Hoffman)
Finale 1975 : Yuri Egorov
Jef Maes : Concerto (Symfonieorkest van de B.R.T., Irwin Hoffman)
Finale 1975 : Larry Graham
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1975 : Sergueï Iuchkevitch
Robert Schumann : Kreisleriana op. 16
Finale 1975 : Sergueï Iuchkevitch
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Sergueï Iuchkevitch
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in Des op. 10
Finale 1975 : Olivier Gardon
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1975 : Olivier Gardon
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Mikhaïl Petoukhov
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Mikhaïl Petoukhov
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1975 : Mikhaïl Petoukhov
Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11
Finale 1975 : Evelyne Brancart
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Evelyne Brancart
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Finale 1975 : Evelyne Brancart
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Maurice Ravel : Miroirs
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Harumi Hanafusa
Robert Schumann : Abegg variaties op. 1
Finale 1975 : Daniel Rivera
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Daniel Rivera
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1975 : Dominique Cornil
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 1975 : Dominique Cornil
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Seta Tanyel
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1975 : Seta Tanyel
Jef Maes : Concerto
Finale 1975 : Seta Tanyel
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1975 : Larry Michel Graham
Jef Maes : Concerto
Laureatenconcert 1976 : Mikhaïl Bezverkhny
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (Symfonieorkest van de B.R.T., Avi Ostrowsky)
Laureatenconcert 1976 : Shizuka Ishikawa
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Laureatenconcert 1976 : Dong-Suk Kang
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (Symfonieorkest van de B.R.T., Avi Ostrowsky)
Finale 1988 : Aga Winska
Maurice Ravel : Là-bas vers l'église in gis (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Bruno Kiefer : Canção de Garõa (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Richard Strauss : Zueignung in C (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Léo Delibes : Où va la jeune hindoue (Lakmé) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 1988 : Aga Winska
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera (La Traviata) (Symfonieorkest van de Munt, Sylvain Cambreling)
Finale 2011: Anaïk Morel
Jules Massenet : Va ! Laisse couler mes larmes (Werther)
Finale 2011: Anaïk Morel
Maurice Ravel : Asie in es (Shéhérazade)
Finale 2011: Anaïk Morel
Richard Wagner : Traüme in As (Wesendonk Lieder)
Finale 2011: Anaïk Morel
Wolfgang Amadeus Mozart : Laudamus te (Grosse Messe in c KV 427-417a)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Camille Saint-Saëns : Mon coeur s'ouvre à ta voix (Samson et Dalila)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Gaetano Donizetti : Fia dunque vero - Oh mio Fernando ! (La favorita)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Gustav Mahler : Rheinlegendchen in A (Des Knaben Wunderhorn)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Modest Musorgsky : Serenade (Serenada) (Songs and Dances of Death)
Finale 2011 : Clémentine Margaine
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Giacomo Puccini : O mio babbino caro (Gianni Schicchi)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Nikolay Rimsky-Korsakov : Vielikii Tsar (Sniegourotchka (The Snow Maiden))
Finale 2011 : Elena Galitskaya
Wolfgang Amadeus Mozart : Una donna a quindici anni (Così fan tutte)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Gaetano Donizetti : Quella fonte - Regnava nel silenzio - Quando rapito in estasi (Lucia di Lammermoor)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Nikolay Rimsky-Korsakov : S podroezkjami (Sniegourotchka (The Snow Maiden))
Finale 2011 : Elizabeth Zharoff
Wolfgang Amadeus Mozart : Martern aller Arten (Die Entführung aus dem Serail)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Giuseppe Verdi : Morir ! Tremenda cosa - Urna fatale (La Forza del Destino)
Finale 2011 : Lee EungKwang
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Hong Haeran
Jules Massenet : Je suis encore tout étourdie (Manon)
Finale 2011 : Hong Haeran
Maurice Ravel : L'enfant et les sortilèges
Finale 2011 : Hong Haeran
Vincenzo Bellini : Care Compagne, teneri amici - Come per me sereno - Sovra il sen la man mi posa (La Sonnambula)
Finale 2011 : Hong Haeran
Wolfgang Amadeus Mozart : Bester Jüngling (Der Schauspieldirektor)
Finale 2011 : Hong Haeran
Wolfgang Amadeus Mozart : Zaïde
Finale 2011 : Hwang Insu
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2011 : Hwang Insu
Maurice Ravel : Chanson épique in F (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2011 : Hwang Insu
Vincenzo Bellini : Or dove fuggo - Ah ! per sempre (Cavatina) (I Puritani)
Finale 2011 : Hwang Insu
Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro)
Finale 2011 : Hwang Insu
Wolfgang Amadeus Mozart : Un bacio di mano KV 541 (Concert Arias)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Giacomo Puccini : Questo amor (Edgar)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Gustav Mahler : Wenn mein Schatz Hochzeit macht in g (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama)
Finale 2011 : Konstantin Shushakov
Wolfgang Amadeus Mozart : Rivolgete a lui lo sguardo KV 584 (Concert Arias)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Ambroise Thomas : O vin, dissipe (Hamlet)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Felix Mendelssohn : Gott sei mir gnädig (Paulus op. 36 )
Finale 2011 : Nikola Diskic
Gaetano Donizetti : Bella siccome un angelo (Don Pasquale)
Finale 2011 : Nikola Diskic
George Frideric Handel : Revenge, Thimotheus cries (Alexander's Feast)
Finale 2011 : Nikola Diskic
Giuseppe Verdi : Per me giunto - O Carlo, ascolta (Don Carlo)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Gustav Mahler : Die zwei blauen Augen in e (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Finale 2011 : Stanislas de Barbeyrac
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
George Frideric Handel : Why do the nations so furiously rage together (Messiah)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi (Ernani)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Hector Berlioz : Une puce gentille (Chanson) (La Damnation de Faust op. 24)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Sergey Rachmaninov : Vies' tabor spit - Kak niezhno preklonias ko mnie (Aleko)
Finale 2011 : Sébastien Parotte
Wolfgang Amadeus Mozart : Finch'han dal vino calda la testa (Don Giovanni)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Carl Maria von Weber : Durch die Wälder (Der Freischütz)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
George Frideric Handel : He that dwelleth in Heaven - Thou shalt break them with a rod of iron (Messiah)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Gustav Mahler : Revelge in c (7 Lieder aus letzter Zeit)
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Henri Duparc : Phidylé in Fis
Finale 2011 : Thomas Blondelle
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Halve finale 2012: Andrey Baranov - concerto
Laureatenconcert viool 2012
Finale 1997 : Bin Huang
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Bin Huang
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 en si bémol majeur KV 454
Finale 1997 : Bin Huang
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1997 : Natsumi Tamai
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Natsumi Tamai
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 28 in Es KV 380
Finale 1997 : Natsumi Tamai
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Jennifer Frautschi
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Nikolaj Znaider
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Reiko Otani
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Reiko Otani
Felix Mendelssohn : Sonate in F
Finale 1997 : Reiko Otani
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61
Finale 1997 : Irina Muresanu
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Irina Muresanu
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1997 : Irina Muresanu
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 63
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Andrew Haveron
Leos Janácek : Sonate voor viool en piano
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1997 : Jaakko Kuusisto
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Andrew Haveron
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Andrew Haveron
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1997 : Susana Henkel
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Susana Henkel
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3
Finale 1997 : Susana Henkel
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61
Finale 1997 : Kristof Barati
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Kristof Barati
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1997 : Kristof Barati
Ludwig van Beethoven : Concerto in D op. 61
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Hendrik Hofmeyr : Raptus per violino e orchestra
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1997 : Kazuhiro Takagi
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1995 : Giovanni Bellucci
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (OPRL, Pierre Bartholomée)
Finale 1995 : Giovanni Bellucci
John Weeks : Requiescat (OPRL, Pierre Bartholomée)
Finale 1995 : Laura Mikkola
John Weeks : Requiescat (OPRL, Pierre Bartholomée)
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 2000 : Jakob Katznelson
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 1999 : Jakob Katznelson
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Joseph Haydn : Sonate in Es Hob. XVI:52
Finale 1999 : Esther Budiardjo
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1999 : Roland Krüger
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roland Krüger
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 10 in G op. 14/2
Finale 1999 : Roland Krüger
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Roberto Cominati
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico
Finale 1999 : Roberto Cominati
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 10 in C KV 330
Finale 1999 : Roberto Cominati
Maurice Ravel : Concerto in G
Finale 1999 : Ning An
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Ning An
Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50
Finale 1999 : Ning An
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 10 in C KV 330
Finale 1999 : Hidéki Nagano
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Shai Wosner
Joseph Haydn : Sonate in c Hob. XVI:20
Finale 1999 : Shai Wosner
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 15 in Bes KV 450 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Norie Takahashi
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 5 in c op. 10/1
Finale 1999 : Norie Takahashi
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 1999 : Vladimir Sverdlov
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50
Finale 1999 : Gottlieb Wallisch
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Uljas Voitto Pulkkis : Tears of Ludovico (ONB, Marc Soustrot)
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (Grosse Messe in c KV 427-417a)
Eerste ronde 2013 : Gehui Xu
Finale 1959 : Desmond Bradley
Béla Bartók : Sonate voor viool solo in g op. 115 Sz. 117
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Desmond Bradley
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Jaime Laredo
Béla Bartók : 6 Roemeense volks dansen BB 68
Finale 1959 : Albert Markov
Nicolò Paganini : Le Streghe op. 8
Finale 1959 : Albert Markov
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Albert Markov
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Paul Hindemith : Sonate voor viool solo op. 31/2
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Joseph Silverstein
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Richard Strauss : Amor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Giuseppe Verdi : Sul fil d'un soffio etesio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Karen Wierzba
Francis Poulenc : Non, Monsieur mon mari (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Mikhail Glinka : Groustno mnie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marina Poplavskaya
Charles Gounod : Je voudrais bien savoir - Ah! Je ris de me voir si belle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Wolfgang Amadeus Mozart : Per pietà, non ricercate KV 420 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'ombre (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Giuseppe Verdi : O, figli - Ah, la paterna mano (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marius Brenciu
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (OSM, Marc Soustrot )
Finale 2000 : Sunhae Im
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Sunhae Im
Ambroise Thomas : Partagez-vous mes fleurs (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Robert Schumann : Vor Edens Tor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
George Frideric Handel : Empio, diro tu sei (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Hector Berlioz : Villanelle (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : David Dong Qyu Lee
Gioachino Rossini : Oh patria ! - Di tanti palpiti (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Henri Duparc : Phidylé in As (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te? (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Giuseppe Verdi : Pace, pace mio dio (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Hector Berlioz : Voici les roses (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Charles Gounod : Vous qui faites l'endormie (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Arrigo Boito : Son lo Spirito che nega sempre tutto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Robert Pomakov
Modest Musorgsky : Boris Godounov (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Wolfgang Amadeus Mozart : Laudamus te (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gustav Mahler : Ich bin der Welt abhanden gekommen (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Modest Musorgsky : Serenade (Serenada) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Margriet van Reisen
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qual chi vuol (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Wolfgang Amadeus Mozart : Ombra felice ! - Io ti lascio, e questo addio KV 255 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Gustav Mahler : Liebst du um Schönheit in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Hector Berlioz : Au cimetière in Bes op. 7/5 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Maurice Ravel : Chanson romanesque in Bes (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Frank Martin : Ist als zu End das Freudemahl (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Felix Mendelssohn : Es ist genug (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Pierre-Yves Pruvot
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Hector Berlioz : Le spectre de la rose in D op. 7/2 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giuseppe Verdi : Ritorna vincitor (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Giacomo Puccini : Senza mamma, o bimbo tu sei morto (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Lubana Al Quntar
Leonard Bernstein : A Julia de Burgos (Ya las gentes murmuran) (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Wolfgang Amadeus Mozart : Exsultate, Jubilate KV 165 (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Claude Debussy : L'année en vain chasse l'année - Azaël, Azaël pourquoi m'as-tu quittée (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2000 : Olga Pasichnyk
Benjamin Britten : Phrase - Antique - Marine (Les Illuminations op. 18)
Finale 2000 : Marie-Nicole Lemieux
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (OSM, Marc Soustrot)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (Gilbert Varga, ONB)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Claude Debussy : Sonate in g (Piano : Dina Parakhina)
Finale 2001 : Boris Brovtsyn
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Mickhail Ovrutsky
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Mickhail Ovrutsky
Felix Mendelssohn : Sonate in F (piano : Sonya Ovrutsky)
Finale 2001 : Mickhail Ovrutsky
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Piano : Daniel Blumenthal)
Finale 2001 : Baek Ju-Young
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Feng Ning
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Feng Ning
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano : Dana Protopopescu)
Finale 2001 : Feng Ning
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Gerda Guttenberg)
Finale 2001 : Alina Pogostkina
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baiba Skride
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Baiba Skride
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Liga Skride)
Finale 2001 : Baiba Skride
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Liuba Aroutunian)
Finale 2001 : Tatiana Samouil
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35 (ONB, Gilbert Varga)
Slotconcert viool 2012
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Slotconcert viool 2012
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Slotconcert viool 2012
Max Bruch : Concerto n. 1 in g op. 26
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100 (Piano: Luc Devos)
Finale 2001 : Barnabás Kelemen
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Akiko Ono
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Akiko Ono
Claude Debussy : Sonate in g (Piano: Tobias Koch)
Finale 2001 : Akiko Ono
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Ning Kam
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Ning Kam
Maurice Ravel : Sonate in G (Piano: Luc Devos)
Finale 2001 : Ning Kam
Béla Bartók : Concerto n. 2 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Anna Vinnitskaya
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 13 in Es op. 27/1
Finale 2007 : Anna Vinnitskaya
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Anna Vinnitskaya
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Francesco Piemontesi
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 3 in Bes KV 281
Finale 2007 : François Dumont
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : François Dumont
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : François Dumont
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 8 in a KV 310
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Hisako Kawamura
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in D KV 576
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Youn Hong-Chun
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 10 in C KV 330
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lim Hyo-Sun
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in D KV 576
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Ilya Rashkovskiy
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 27 in e op. 90
Finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Mariangela Vacatello
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 6 in F op. 10/2
Finale 2007 : Mariangela Vacatello
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Mariangela Vacatello
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lee Miyeon
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 2007 : Lee Miyeon
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73 (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Lee Miyeon
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Plamena Mangova
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Plamena Mangova
Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537
Finale 2007 : Plamena Mangova
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Miguel Gálvez-Taroncher : La Luna y la Muerte (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2007 : Stanislav Khegay
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30 (ONB, Gilbert Varga)
Laureatenconcert 1955 : Francine Dorfeuille-Boussinot
Camille Saint-Saëns : Allegro non troppo (Concerto n. 3 in b op. 61)
Gala concert 1955 : Pierre Doukan
Edouard Lalo : Rondo (Symphonie Espagnole op. 21) (ONB, Franz André)
Laureatenconcert 1955 : Victor Pikayzen
Henry Vieuxtemps : Concerto n. 2 in fis op. 19
Finale 1955 : Victor Pikayzen
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e)
Finale 1955 : Igor Politkovsky
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Nicolò Paganini : I Palpiti op. 13 (Piano : Louis Pas)
Finale 1955 : Clemens Quatacker
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Alberto Lysy
Darius Milhaud : Sonate n. 2 (1-2)
Finale 1955 : Alberto Lysy
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Tessa Robbins
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Finale 1955 : Marcel Debot
Joseph Leroy : Intermezzo (Concerto voor viool in e) (ONB, Franz André)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Antonio Vivaldi : Sonate en ré majeur pour violon et piano (1-2-3) (Piano : Claude Frank)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Claude Debussy : Allegro vivo (Sonate in g) (Piano : Claude Frank)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Franz Schubert : Allegro molto (Sonatine n. 1 in D D 384) (Piano : Claude Frank)
Laureatenconcert 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro giocoso, non troppo vivace (Concerto in D op. 77) (ONB, Franz André)
Gala concert 1955 : Berl Senofsky
Sergey Prokofiev : Scherzo: vivacissimo (Concerto n. 1 in D op. 19)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Allegro alla breve (Sonate n. 3 in d op. 108)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Adagio (Sonate n. 3 in d op. 108)
Recital eerste prijs 1955 : Berl Senofsky
Johannes Brahms : Presto agitato (Sonate n. 3 in d op. 108)
Finale 1955 : Francine Dorfeuille
Eugène Ysaÿe : Mazurka n. 2 in a op. 10/2 (Piano : Inna Kollecorskaja)
Finale 1956 : Tamás Vásáry
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Finale 1956 : Tamás Vásáry
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Lazar Berman
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
René Defossez : Religioso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Lazar Berman
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1956 : Stanislav Knor
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Stanislav Knor
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : John Browning
Samuel Barber : Adagio mesto (Sonate in es op. 26)
Finale 1956 : John Browning
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Andrzej Czajkowski
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Andrzej Czajkowski
René Defossez : Religioso (Concerto voor piano en orkest)
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Peter Frankl
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 18 in D KV 576
Finale 1956 : Peter Frankl
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Peter Frankl
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Vladimir Ashkenazy
Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83 (Sonates voor piano)
Finale 1956 : Cécile Ousset
Franz Liszt : Etude d'exécution transcendante n. 5 "Feux follets"
Finale 1956 : Cécile Ousset
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Cécile Ousset
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Hans Graf
Frank Martin : 8 Preludia (1, 2, 8)
Finale 1956 : Hans Graf
René Defossez : Fusioso ed Marcato (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Hans Graf
René Defossez : Allegro giocoso (Concerto voor piano en orkest)
Finale 1956 : Hiroko Kashu
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Concert van de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1956
Rondo vivace (Beethoven : Concerto No. 4 op. 58)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11 (Allegro maestoso)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (Larghetto)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Concerto n. 2 in f op. 21 (Allegro vivace)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (Adagio sostenuto assai - Allegro agitato assai - Allegro moderato)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A (Allegro deciso - Marziale, un poco meno allegro - Allegro Animato)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Ludwig van Beethoven : Allegro con brio (Sonate n. 21 in C op. 53)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Ballade n. 2 in F op. 38 (4 Ballades)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Mazurka in As op. 7/4
Fryderyk Chopin : Mazurka in c op. 30/1
Recital 1ste laureaat piano 1956
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 4 in E op. 54 (4 Scherzi)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Claude Debussy : Etude pour les arpèges composés (No. 5)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Sergey Prokofiev : Allegro inquieto (Sonate n. 7 in Bes op. 83)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Sergey Prokofiev : Precipitato (Sonate n. 7 in Bes op. 83)
Recital 1ste laureaat piano 1956
Igor Stravinsky : Etude in D op. 7/2 (Etudes op. 7)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Allegro appassionnato)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Andante)
Concert van de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1956
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83 (Allegro gracioso)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 1)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43 (Part. 2)
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Fryderyk Chopin : Mazurka in As op. 17/3
Concert ten voordele van Fonds Musical Reine Elisabeth piano 1956
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 23 in f op. 57
Finale 1959 : Gerard Kantarjian
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Gerard Kantarjian
Henryk Wieniawski : Scherzo-Tarentelle in g op. 16
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Shmuel Askenasi
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Maurice Ravel : Tzigane
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Jean Sibelius : Adagio di molto (Concerto in d op. 47)
Finale 1959 : Raphael Sobolevsky
Jean Sibelius : Finale (Concerto in d op. 47)
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Georgui Mintchev Badev
Henryk Wieniawski : Polonaise brillante n. 2 in A op. 21
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Karol Szymanowski : La fontaine d'Aréthuse (Mythen op. 30)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Dmitry Shostakovich : Passacaille (Concerto n. 1 in a op. 77)
Finale 1959 : Vladimir Malinin
Dmitry Shostakovich : Burlesque (Concerto n. 1 in a op. 77)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Agustin Leon Ara
Fritz Kreisler : La campanella (naar N. Paganini)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 1. Vif (Concert Royal)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 2. Lent (Concert Royal)
Finale 1959 : Koji Toyoda
Darius Milhaud : 3. Vif (Concert Royal)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Antonio Vivaldi: Sonate en la majeur
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Johannes Brahms : Allegro molto moderato (Sonate n. 1 in G op. 78)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Claude Debussy : Allegro vivo (Sonate in g)
Claude Debussy : Intermède (Sonate in g)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Claude Debussy : Finale (Sonate in g)
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Béla Bartók : 6 Roemeense volks dansen
Recital 1ste laureaat 1959 : Jaime Laredo
Henryk Wieniawski : Scherzo-Tarentelle in g op. 16
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Enrique Granados : Coloquio en la reja (Goyescas)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Andante)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Thème et variations)
Finale 1960 : Alberto Gimenez Attenelle
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26 (Allegro ma non troppo)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Lee Luvisi
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Augustin Anievas
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Alice Mitchenko
Fryderyk Chopin : Ballade n. 1 in g op. 23 (4 Ballades)
Finale 1960 : Shirley Seguin
Maurice Ravel : Ondine (Gaspard de la nuit)
Finale 1960 : Gabor Gabos
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 25 in G op. 79 (Sonates voor piano)
Finale 1960 : Jouri Airapetian
Franz Liszt : Hongaarse Rapsodie n. 12 in cis (Rhapsodies hongroises)
Finale 1960 : Jerome Lowenthal
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 3 in cis op. 39 (4 Scherzi)
Finale 1960 : Ronald Turini
Robert Schumann : Sonate n. 2 in g op. 22 (1. - 2.)
Finale 1960 : Ronald Turini
Robert Schumann : Sonate n. 2 in g op. 22 (3. - 4.)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Ronald Turini
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Franz Liszt : Mephisto-Waltz
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Kenneth Amada
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Allegro vivace e con brio (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Andante funerale (Concerto)
Finale 1960 : Walter Kamper
Marcel Poot : Allegro scherzando (Concerto)
COMPOSITIE 1957 A
Orazio Fiume : Concerto per orchestra
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (1)
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (2)
COMPOSITIE 1957 A
Variations pour orchestre (3)
COMPOSITIE 1957 A
Giorgio Cambissa : Concerto per orchestra
COMPOSITIE 1957 B
Michal Spisak : Concerto giocoso per orchestra da camera
COMPOSITIE 1957 B
Ginette Keller : Fresque pour orchestre de chambre
COMPOSITIE 1957 B
Albert Delvaux : Esquisses
COMPOSITIE 1961 A
Herman Mulder: Symphonie
COMPOSITIE 1961 A
Nicolae Beloiu : Symphonie en deux mouvements
COMPOSITIE 1969 A
Karl Korte : Symphonie n. 3
COMPOSITIE 1969 A
Rudolf Halaczinsky : Lumière imaginaire (Lux transfigurationis)
COMPOSITIE 1969 A
Hinoharu Matsumoto : Mouvements symphoniques
COMPOSITIE 1969 A
Gregory Kosteck : Strophes for orchestra
COMPOSITIE 1969 A
Erich Opitz : Sinfonia brevis
COMPOSITIE 1969 B
Hans Vogt : Divertissements concertants pour pianoforte solo et orchestre
COMPOSITIE 1969 B
Silvio Omizzolo : Concerto per pianoforte e orchestra
COMPOSITIE 1969 A
Nicolae Beloiu : Symphonie en deux mouvements
Finale 1980 : Andres Jorge Cardene-Cuevas
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1980 : Andres Jorge Cardene-Cuevas
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1980 : Eugène Sarbu
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Eugène Sarbu
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1980 : Véronique Bogaerts
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Finale 1980 : Peter Zazofsky
Béla Bartók : Concerto n. 2
Finale 1980 : Irina Tseitlin
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1980 : Irina Tseitlin
Alexander Glazunov : Concerto in a op. 82
Finale 1980 : Ruriko Tsukahara
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Ruriko Tsukahara
Sergey Prokofiev : Concerto n. 1 in D op. 19
Finale 1980 : Sung-Ju Lee
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1980 : Piotr Milewski
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Piotr Milewski
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1980 : Piotr Milewski
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1980 : Mihaela Martin
Frederik van Rossum : Concerto n. 1 op. 37
Finale 1980 : Mihaela Martin
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3
Finale 1980 : Teresa Glabowna
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Finale 1983 : Uriel Tsachor
Johannes Brahms : Concerto n. 2 in Bes op. 83
Finale 1983 : Daniel Blumental
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Claude Debussy : Estampes
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Maurice Ravel : Valses nobles et sentimentales
Finale 1983 : Eliane Rodriguez
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1983 : Hüseyin Sermet
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Finale 1983 : Sergei Edelmann
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1983 : David Buechner
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : David Buechner
Johannes Brahms : Variaties en Fuga op een thema van Haendel op. 24
Finale 1983 : David Buechner
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1983 : Megumi Umene
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Megumi Umene
Maurice Ravel : Le tombeau de Couperin
Finale 1983 : Megumi Umene
Franz Liszt : Concerto n. 1 in Es
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Finale 1983 : Alexander Kuzmin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1983 : Rian de Waal
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Rian de Waal
Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83
Finale 1983 : Rian de Waal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1985 : Ik-Hwan Bae
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1985 : Elisa Kawaguti
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Chin Kim
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Chin Kim
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1985 : Chin Kim
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1985 : Mi-Kyung Lee
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Mi-Kyung Lee
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 1 in D op. 12/1
Finale 1985 : Mi-Kyung Lee
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Peter Matzka
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Peter Matzka
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 12 in As op. 26
Finale 1985 : Peter Matzka
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Finale 1985 : Dene Olding
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1985 : Dene Olding
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Johannes Brahms : Sonate n. 1 in G op. 78
Finale 1985 : Michaela Paetsch
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1985 : Henry Raudales
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Henry Raudales
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3
Finale 1985 : Henry Raudales
Henryk Wieniawski : Concerto n. 1 in fis op. 14
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Gabriel Fauré : Sonate n. 1 in A op. 13
Finale 1985 : Kyoko Shikata
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Jean-Marie Simonis : Cantilène op. 39
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1985 : Tamara Smirnova
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 99
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Robert Schumann : Arabeske in C op. 18
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Claude Debussy : Pagodes (Estampes)
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Aleksandr Skryabin : Sonate n. 5 op. 53
Finale 1987 : Hung-Kuan Chen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Chia Chou
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Chia Chou
Fryderyk Chopin : Scherzo n. 4 in E op. 54
Finale 1987 : Chia Chou
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Maurice Ravel : Le tombeau de Couperin
Finale 1987 : Konstanze Eickhorst
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Kayo Miki
Piet Swerts : Rotations
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Recital 1ste laureaat piano 1987
César Franck : Prélude, Fugue et variation op. 18
Recital 1ste laureaat piano 1987
Little music box
Recital 1ste laureaat piano 1987
Franz Liszt : Sonate in b
Recital 1ste laureaat piano 1987
Modest Musorgsky : Beelden uit een Schilderijententoonstelling
Laureatenconcert met de 1ste, 3de en 5de laureaat piano 1987
Mouvement de sonate pour le clavier
Slotconcert piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Slotconcert piano 1987
Aleksandr Skryabin : Prélude
Slotconcert piano 1987
Fryderyk Chopin : Etude in C op. 10/1
Slotconcert piano 1987
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 15 in Bes KV 450
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Prokofiev : Precipitato (Sonate n. 7 in Bes op. 83)
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Slotconcert piano 1987
Fryderyk Chopin : Nocturne n. 20 in cis
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat piano 1987
Maurice Ravel : Pavane pour une infante défunte
Slotconcert piano 1987
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Claude Debussy : Feuilles mortes
Finale 1987 : Mi-Joo Lee
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 1987 : Kayo Miki
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1987 : Kayo Miki
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1987 : Ikuyo Nakamichi
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Finale 1987 : Rolf Plagge
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Rolf Plagge
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Finale 1987 : Rolf Plagge
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Johann Schmidt
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Johann Schmidt
Igor Stravinsky : 3 Bewegingen uit Petroesjka
Finale 1987 : Johann Schmidt
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 1987 : William Stephenson
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : William Stephenson
Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83
Finale 1987 : William Stephenson
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Maurice Ravel : Valses nobles et sentimentales
Finale 1987 : Balazs Szokolay
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Alban Berg : Sonate op. 1
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1987 : Ikuyo Nakamichi
Felix Mendelssohn : Serieuze variaties op. 54
Finale 1987 : Ikuyo Nakamichi
Piet Swerts : Rotations
Slotconcert zang 1988
Henri Duparc : La vague et la cloche
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Madamina, il catalogo è questo
Slotconcert zang 1988
Georges Bizet : Me voilà seule dans la nuit - Comme autrefois
Slotconcert zang 1988
Carl Maria von Weber : Einst träumte meiner sel'gen Base - Trübe Augen
Slotconcert zang 1988
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - Son anch'io la virtù magica
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's
Slotconcert zang 1988
George Gershwin : My man's gone now
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1988
Wolfgang Amadeus Mozart : Non più andrai, farfallone
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi
Slotconcert zang 1988
Giovanni Battista Pergolesi : Vidit suum
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1988
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1988 : Qilian Chen
Francis Poulenc : Montparnasse
Finale 1988 : Qilian Chen
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1988 : Qilian Chen
Franz Schubert : Gretchen am Spinnrade op. 2 D 118
Finale 1988 : Qilian Chen
Gustave Charpentier : Depuis le jour
Finale 1988 : Huub Claessens
Henri Duparc : La vague et la cloche
Finale 1988 : Huub Claessens
Hugo Wolf : Der Jäger (Mörike-Lieder)
Finale 1988 : Huub Claessens
Arthur Honegger : Mimaamaquim
Finale 1988 : Huub Claessens
Wolfgang Amadeus Mozart : Tutto è disposto - Aprite un po' quegl'occhi
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Maurice Ravel : Deux épigrammes de Clément Marot
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Johannes Brahms : Botschaft
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Leonard Bernstein : I hate music
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Georges Bizet : Les pêcheurs de perles
Finale 1988 : Marie-Noëlle Callataÿ
Gian Carlo Menotti : Up in the sky
Finale 1988 : Zoë Hwang
Claude Debussy : Clair de lune
Finale 1988 : Zoë Hwang
Richard Strauss : Ständchen n. 2 in F op. 17
Finale 1988 : Zoë Hwang
Giuseppe Verdi : Sul fil d'un soffio etesio
Finale 1988 : Martina Musacchio
Gabriel Fauré : Nell op. 18/1
Finale 1988 : Martina Musacchio
Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün
Finale 1988 : Martina Musacchio
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - Son anch'io la virtù magica
Finale 1988 : Martina Musacchio
Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Henriette Bosmans : Chansons des escargots qui vont à l'enterrement
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Hugo Wolf : Mignon I
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Johannes Brahms : Von ewiger Liebe
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Pietro Mascagni : Povero amico - O palida !
Finale 1988 : Yvonne Schiffelers
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Henri Duparc : Au pays où se fait la guerre
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Wolfgang Amadeus Mozart : Als Luise die Briefe
Finale 1988 : Jeanette Thompson
A city called Heaven
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Alfredo Catalani : Ebben ? Ne andrò lontana
Finale 1988 : Jeanette Thompson
Gian Carlo Menotti : To this we've come
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Henri Duparc : L'invitation au voyage
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Wolfgang Amadeus Mozart : Abendempfindung
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Georges Bizet : Quand la flamme de l'amour
Finale 1988 : Werner van Mechelen
Jacques Offenbach : Je me nomme Coppelius
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Matyas Seiber : The Owl and the Pussycat
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Joaquín Rodrigo : De los álamos vengo, madre
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Tiberiu Brediceanu : Doina Stancutei
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Ambroise Thomas : Oui pour ce soir - Je suis Titania la blonde
Finale 1988 : Ruxandra Vodà
Vincenzo Bellini : I Capuleti e i Montecchi
Finale 1988 : Jacob Will
Jacques Ibert : Chanson du Duc
Finale 1988 : Jacob Will
Gustav Mahler : Um Mitternacht in g
Finale 1988 : Jacob Will
Giuseppe Verdi : Che mai vegg'io - Infelice ! E tuo credevi
Finale 1988 : Jacob Will
Carl Maria von Weber : Schweig, schweig
Finale 1988 : Yiang Yong
Gabriel Fauré : Notre amour op. 23/2
Finale 1988 : Yiang Yong
Robert Schumann : Der Nussbaum
Finale 1988 : Yiang Yong
Wolfgang Amadeus Mozart : Welche Wonne, welche Lust
Finale 1988 : Yiang Yong
Charles Gounod : Ah, je veux vivre
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat viool 1989
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Laureatenconcert met de 2de, 4de en 6de laureaat viool 1989
Henryk Wieniawski : Concerto n. 2 in d op. 22
Finale 1989 : Mieko Kanno
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Mieko Kanno
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1989 : Ulrike-Anima Mathé
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Ulrike-Anima Mathé
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454 (Sonates voor viool en piano)
Finale 1989 : Ulrike-Anima Mathé
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1989 : Erez Ofer
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Erez Ofer
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 4 in a op. 23
Finale 1989 : Erez Ofer
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
Johannes Brahms : Sonate n. 2 in A op. 100
Finale 1989 : Annalee Patipatanakoon
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1989 : Michi Sugiura
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Michi Sugiura
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1989 : Akiko Suwanai
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Akiko Suwanai
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Akiko Suwanai
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1989 : Hiroko Suzuki
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 1989 : Dmitri Berlinsky
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Eugène Bouchkov
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1989 : Catherine Cho
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Catherine Cho
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Catherine Cho
William Walton : Concerto
Finale 1989 : Mieko Kanno
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Finale 1989 : Michi Sugiura
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108
Finale 1989 : Le Zhang
André Laporte : Fantasia Rondino Con Tema Reale
Finale 1989 : Le Zhang
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1989 : Le Zhang
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1991 : Igor Ardasev
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Igor Ardasev
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 13 in Bes KV 333
Finale 1991 : Igor Ardasev
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1991 : Sergei Babayan
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Sergei Babayan
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 3 in Bes KV 281
Finale 1991 : Sergei Babayan
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Brian Ganz
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Brian Ganz
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 13 in Bes KV 333
Finale 1991 : Brian Ganz
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1991 : Rita Kinka
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Rita Kinka
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 13 in Bes KV 333
Finale 1991 : Rita Kinka
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1991 : Alexander Melnikov
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Alexander Melnikov
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 14 in c KV 457
Finale 1991 : Jan Michiels
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Michiels
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 15 in F KV 533 (Sonates voor piano)
Finale 1991 : Jan Michiels
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Finale 1991 : Haesun Paik
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Haesun Paik
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 15 in F KV 533
Finale 1991 : Stephen Prutsman
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Stephen Prutsman
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 15 in F KV 533 (Sonates voor piano)
Finale 1991 : Stephen Prutsman
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 9 in D KV 311
Finale 1991 : Vadim Roudenko
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 1991 : Chiharu Sakai
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 9 in D KV 311
Finale 1991 : Chiharu Sakai
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 2 in g op. 22
Finale 1991 : Chiharu Sakai
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Finale 1991 : Jan Simon
Patrice Challulau : Concerto : Ne la Città dolente, 9 Images d'Enfer, d'après Dante n. 4
Laureatenconcert piano 1991
Sergey Rachmaninov : Shest' romansov (Six romances) op. 8
Laureatenconcert piano 1991
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Laureatenconcert piano 1991
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 4 in G op. 58
Laureatenconcert piano 1991
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Laureatenconcert piano 1991
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Laureatenconcert piano 1991
Robert Schumann : Concerto in a op. 54
Laureatenconcert piano 1991
Ludwig van Beethoven : Concerto n. 5 in Es op. 73
Finale 1991 : Jan Simon
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 17 in Bes KV 570
Finale 1991 : Jan Simon
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Maurice Ravel : La flûte enchantée in b
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Joseph Haydn : Fac me vere
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in E
Finale 1992 : Sonja Borowski-Tudor
Wolfgang Amadeus Mozart : Voi che sapete che cosa è amor
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Vera Bobrolubowa
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Vera Dobrolubowa
Richard Wagner : Dich, teure Halle
Finale 1992 : Thierry Felix
Léo Delibes : Lakmé, ton doux regard se voile
Finale 1992 : Thierry Felix
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Finale 1992 : Thierry Felix
Felix Mendelssohn : Ist nicht des Herrn Wort wie ein Feuer
Finale 1992 : Thierry Felix
Wolfgang Amadeus Mozart : Le Nozze di Figaro
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Gioachino Rossini : Inflammatus est
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Finale 1992 : Cristina Gallardo-Domas
Giuseppe Verdi : È strano - Ah, fors'è lui - Folie ! Folie ! - Sempre libera
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Richard Strauss : Zueignung
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ch'io mi scordi te?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Christoph Willibald von Gluck : Ahimè ! Dove trascorsi ? - Che farò senza Euridice ?
Finale 1992 : Wendy Hoffman
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, scostati ! - Smanie implacabili
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Gabriel Fauré : Requiem op. 48
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Wolfgang Amadeus Mozart : In quali eccessi, o Numi - Mi tradì quell'alma ingrata
Finale 1992 : Isabelle Kabatu
Georges Bizet : Carmen
Finale 1992 : Marisca Mulder
Ernest Chausson : Le temps des lilas in d
Finale 1992 : Marisca Mulder
Joseph Haydn : Willkommen jetzt - Welche Labung für die Sinne
Finale 1992 : Marisca Mulder
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F
Finale 1992 : Marisca Mulder
Gian Carlo Menotti : Up in the sky
Finale 1992 : Regina Nathan
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Regina Nathan
Felix Mendelssohn : Hear ye, Israël
Finale 1992 : Regina Nathan
Johann Strauss : Die Fledermaus
Finale 1992 : Regina Nathan
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Finale 1992 : Young-Zoo Oh
Wolfgang Amadeus Mozart : Martern aller Arten
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Benjamin Britten : Pastoral in Des op. 31
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Wolfgang Amadeus Mozart : Davidde penitente KV 469
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Georg Friedrich Haendel : Alcina
Finale 1992 : Reginaldo Pinheiro
Christoph Willibald von Gluck : Objet de mon amour
Finale 1992 : Dorota Radomska
Richard Strauss : Zueignung in C
Finale 1992 : Dorota Radomska
Felix Mendelssohn : Höre Israël
Finale 1992 : Dorota Radomska
Gaetano Donizetti : Regnava nel silenzio - Quando rapito in estasi
Finale 1992 : Dorota Radomska
Johann Strauss : Klange der Heimat
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Richard Strauss : September
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Wolfgang Amadeus Mozart : Et incarnatus est
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Jacques Offenbach : Les Contes d'Hoffmann
Finale 1992 : Catherine Vandevelde
Vincenzo Bellini : La Sonnambula
Slotconcert zang 1992
Gustav Mahler : Nun will die Sonn' so hell aufgeh'n in d
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Le Nozze di Figaro
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : La jolie fille de Perth
Slotconcert zang 1992
Georg Friedrich Haendel : Then shall the eyes of the blind - He shall feed his flock
Slotconcert zang 1992
Giacomo Puccini : Donde lieta usci (La Bohème)
Slotconcert zang 1992
Arrigo Boito : L'altra notte in fondo al mare
Slotconcert zang 1992
Georg Friedrich Haendel : Behold, a virgin shall conceive
Slotconcert zang 1992
Richard Strauss : Zueignung in C
Slotconcert zang 1992
Georges Bizet : Carmen
Slotconcert zang 1992
Gian Carlo Menotti : The Medium
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar
Slotconcert zang 1992
Gioachino Rossini : Una voce poco fà in F
Slotconcert zang 1992
Richard Strauss : September
Slotconcert zang 1992
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome
Slotconcert zang 1992
Charles Gounod : Ah, je veux vivre
Slotconcert zang 1992
Felix Mendelssohn : Zerreisst eure Herzen - So ihr mich von ganzem Herzen suchet
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön
Slotconcert zang 1992
Wolfgang Amadeus Mozart : Die Entführung aus dem Serail
Laureatenconcert viool 1993
Felix Mendelssohn : Concerto in e op. 64
Laureatenconcert viool 1993
Nicolò Paganini : Capriccio n. 11 in C
Laureatenconcert viool 1993
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 63
Laureatenconcert viool 1993
Max Bruch : Concerto n. 1 in g op. 26
Slotconcert viool 1993
Edouard Lalo : Symphonie Espagnole op. 21
Slotconcert viool 1993
Johann Sebastian Bach : Partita n. 2 in c BWV 826
Slotconcert viool 1993
Maurice Ravel : Tzigane
Slotconcert viool 1993
Henry Vieuxtemps : Concerto n. 5 in a op. 37
Slotconcert viool 1993
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1993 : Chie Abiko
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Chie Abiko
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1993 : Chie Abiko
Camille Saint-Saëns : Concerto n. 3 in b op. 61
Finale 1993 : Rachel Barton
Felix Mendelssohn : Sonate in F
Finale 1993 : Rachel Barton
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : Latica Honda-Rosenberg
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Latica Honda-Rosenberg
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 32 in Bes KV 454
Finale 1993 : Latica Honda-Rosenberg
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1993 : Bin Huang
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Bin Huang
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 1993 : Bin Huang
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : kyung-Sun Lee
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : Stefan Milenkovic
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1993 : Natalia Prischepenko
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Natalia Prischepenko
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3
Finale 1993 : Natalia Prischepenko
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 1993 : Marco Rizzi
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Finale 1993 : Marco Rizzi
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 1993 : Marco Rizzi
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Eerste ronde 2013 : Zhang Zuo
Eerste ronde 2013 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2013 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2013 : Giuseppe Guarrera
Eerste ronde 2013 : Sung-Jae Kim
Eerste ronde 2013 : Evan Wong
Eerste ronde 2013 : Evgeny Sergeev
Eerste ronde 2013 : Anton Smirnov
Eerste ronde 2013 : Anna Volovitch
Eerste ronde 2013 : Di Wu
Eerste ronde 2013 : Hwanhee Yoo
Eerste ronde 2013 : Shih-Wei Huang
Eerste ronde 2013 : Nima Sarkechik
Eerste ronde 2013 : Mikhail Berestnev
Eerste ronde 2013 : Yuhi Ozaki
Eerste ronde 2013 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2013 : Shoko Kawasaki
Eerste ronde 2013 : Joon Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2013 : Hye Jin Kim
Eerste ronde 2013 : Lu Shen
Eerste ronde 2013 : Tatiana Chernichka
Eerste ronde 2013 : Akihito Okuda
Eerste ronde 2013 : Vladimir Khomyakov
Eerste ronde 2013 : EunAe Lee
Eerste ronde 2013 : Rémi Geniet
Eerste ronde 2013 : Roope Gröndahl
Eerste ronde 2013 : Sasha Grynyuk
Eerste ronde 2013 : Stanislav Khristenko
Eerste ronde 2013 : Kana Ito
Eerste ronde 2013 : Boris Giltburg
Eerste ronde 2013 : Yuntian Liu
Eerste ronde 2013 : Kate Liu
Eerste ronde 2013 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2013 : Yoonhee Yang
Eerste ronde 2013 : JongHo Won
Eerste ronde 2013 : Seomseung Lee
Eerste ronde 2013 : Ben Kim
Eerste ronde 2013 : Andrew Tyson
Eerste ronde 2013 : Vasyl Kotys
Eerste ronde 2013 : Yedam Kim
Eerste ronde 2013 : Jianing Kong
Eerste ronde 2013 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2013 : Ilya Maximov
Eerste ronde 2013 : Zhenni Li
Eerste ronde 2013 : Stephanie Proot
Eerste ronde 2013 : Mao Ishida
Eerste ronde 2013 : Sangyoung Kim
Eerste ronde 2013 : Anna Fedorova
Eerste ronde 2013 : David Fung
Eerste ronde 2013 : Fantee Jones
Eerste ronde 2013 : Daniele Rinaldo
Eerste ronde 2013 : Thomas Beijer
Eerste ronde 2013 : Christopher Falzone
Eerste ronde 2013 : Sean Kennard
Eerste ronde 2013 : Yejin Noh
Eerste ronde 2013 : Mateusz Borowiak
Eerste ronde 2013 : Sang-il Han
Eerste ronde 2013 : Kana Okada
Eerste ronde 2013 : Eri Goto
Eerste ronde 2013 : Przemyslaw Witek
Eerste ronde 2013 : Samson Tsoy
Halve finale 2013: Yuntian Liu - concerto
Halve finale 2013: Samson Tsoy - concerto
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - recital
Halve finale 2013: Andrew Tyson - concerto
Halve finale 2013: Yedam Kim - concerto
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - recital
Halve finale 2013: Lu Shen - recital
Halve finale 2013: Jianing Kong - concerto
Halve finale 2013: Stephanie Proot - concerto
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Halve finale 2013: David Fung - concerto
Halve finale 2013: Sangyoung Kim - concerto
Halve finale 2013: Rémi Geniet - recital
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Halve finale 2013: Yejin Noh - concerto
Halve finale 2013: Kana Okada - concerto
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - recital
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - recital
Halve finale 2013: Sean Kennard - concerto
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - concerto
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - recital
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - concerto
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - concerto
Halve finale 2013: Yuntian Liu - recital
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - concerto
Halve finale 2013: Lu Shen - concerto
Halve finale 2013: Andrew Tyson - recital
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - concerto
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - concerto
Halve finale 2013: Zhang Zuo - concerto
Halve finale 2013: Jianing Kong - recital
Halve finale 2013: Stephanie Proot - recital
Halve finale 2013: David Fung - recital
Halve finale 2013: Rémi Geniet - concerto
Halve finale 2013: Joon Kim - concerto
Halve finale 2013: Sangyoung Kim - recital
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - concerto
Halve finale 2013: Yejin Noh - recital
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - concerto
Halve finale 2013: Boris Giltburg - concerto
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - concerto
Finale 2013 : Rémi Geniet
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Finale 2013 : Tatiana Chernichka
Finale 2013 : Zhang Zuo
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 1/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 2/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 3/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 4/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 5/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 6/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 7/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 8/9
Geschiedenis van de Koningin Elisabethwedstrijd – 9/9
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Finale 2013 : Boris Giltburg
Finale 2013 : Yuntian Liu
Finale 2013 : Andrew Tyson
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Finale 2013 : Sean Kennard
Proclamatie finale 2013
Finale 2013 : David Fung
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Richard Strauss : An die Nacht (Sechs Lieder op. 68)
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Mikaël Tariverdiev : 15 Boys
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Georg Friedrich Haendel : Tu solcasti il mare infido
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Francis Poulenc : Fleurs (Fiançailles pour rire FP 101)
Francis Poulenc : La Dame d'André (Fiançailles pour rire FP 101)
Francis Poulenc : Il vole (Fiançailles pour rire FP 101)
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Wolfgang Amadeus Mozart : Al destin, che la minaccia (Mitridate, Re di Ponto)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Carl Maria von Weber : Einst träumte meiner sel'gen Base - Trübe Augen (Der Freischütz)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Johann Strauss : Spiel ich die Unschuld vom Lande (Die Fledermaus)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Gerónimo Giménez : Me llaman la primorosa (El barbero de Sevilla)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Richard Strauss : Amor (G) (Sechs Lieder op. 68)
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Wolfgang Amadeus Mozart : Bester Jüngling (Der Schauspieldirektor)
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Camille Saint-Saëns : Printemps qui commence (Samson et Dalila)
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Georg Friedrich Haendel : Naufragando via per l'onde (La Resurrezione)
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Gustav Mahler : Wenn dein Mütterlein (Kindertotenlieder)
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Nikolay Rimsky-Korsakov : Redejet oblakov op. 42/3
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Pyotr Tchaikovsky : Da, vspomnila ... Podrougui milye (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Wolfgang Amadeus Mozart : Parto, parto, ma tu ben mio (La Clemenza di Tito)
Halve finale 2014: Bomi Lee
Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70)
Halve finale 2014: Bomi Lee
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Halve finale 2014: Bomi Lee
Léo Delibes : Les filles de Cadix
Halve finale 2014: Bomi Lee
Richard Strauss : Morgen (Vier Lieder op. 27)
Halve finale 2014: Bomi Lee
Ruggiero Leoncavallo : Qual fiamma avea nel guardo - Stridono lassù (I Pagliacci)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Gioachino Rossini : Crucifixus (Petite messe solennelle)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Giuseppe Verdi : Mi parea - Piangea cantando - Ave Maria (Otello)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Conradin Kreutzer : Nacht. Straße vor Gretchens Tür (Gesänge aus Goethe's Faust)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Franz Schubert : Du bist die Ruh (Es)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Giuseppe Verdi : A te l'estremo addio - Il lacerato spirito (Simon Boccanegra)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Jules Massenet : Air de Don Quichotte (Don Quichotte)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Ludwig van Beethoven : In questa tomba oscura
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Wolfgang Amadeus Mozart : In diesen heil'gen Hallen (Die Zauberflöte)
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Wolfgang Amadeus Mozart : Io ti lascio, o cara, addio KV 621a
Finale 2014 : Chiara Skerath
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Benjamin Britten : Villes - Phrases - Antique (Les Illuminations op. 18)
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Claude Debussy : Recueillement (Cinq Poèmes de Baudelaire)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Johann Strauss : Klänge der Heimat (Die Fledermaus)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Ottorino Respighi : Nebbie
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Samuel Barber : Nocturne (Four songs op. 13)
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, lo previdi KV 272 (Concert Aria's)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Felix Mendelssohn : Höre, Israël (Elias op. 70)
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Franz Schubert : Nacht und Träume op. 43/2 D 827
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Georges Bizet : C'est des contrebandiers - Je dis que rien ne m'épouvante (Carmen)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johann Sebastian Bach : Zerfliesse mein Herze (Johannes Passion BWV 245)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45)
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Richard Strauss : Hat gesagt - bleibt's nicht dabei (Vier Lieder op. 36)
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Wolfgang Amadeus Mozart : Ach, ich fühl's (Die Zauberflöte)
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Wolfgang Amadeus Mozart : Ah, lo previdi KV 272 (Concert Aria's)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Béla Bartók : Székely lassú (Slow dance) (20 Hungarian folksongs)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Claude Debussy : Le jet d'eau (Cinq Poèmes de Baudelaire)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Franz Schubert : Im Frühling
Finale 2014 : Emoke Baráth
Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Wolfgang Amadeus Mozart : Fulget, amica dies - Tu virginum coronam (andante) - Alleluia (allegro) (Exsultate, Jubilate KV 165)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo)
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Vincenzo Bellini : Eccomi in lieta vesta - Oh ! Quante volte (I Capuleti e i Montecchi)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Charles Gounod : Oh sainte médaille - Avant de quitter ces lieux (Faust)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Gioachino Rossini : Largo al factotum della città (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Henri Duparc : Chanson triste
Finale 2014 : Hansung Yoo
Johann Sebastian Bach : Grosser Herr und starker König (Weihnachts Oratorium BWV 248)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Johannes Brahms : Die Mainacht (Vier Gesänge op. 43)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Maurice Ravel : Chanson à boire (Don Quichotte à Dulcinée)
Finale 2014 : Hansung Yoo
Pyotr Tchaikovsky : Vy tak pechalny - Ya vas lioubliou (Pikovaya dama (The Dame of Spades))
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Robert Schumann : Schöne Wiege meiner Leiden (Liederkreis op. 24)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Sergey Rachmaninov : Son (A Dream) (6 Songs op. 38)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Umberto Giordano : Nemico della patria (Andrea Chenier)
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Wolfgang Amadeus Mozart : Hai già vinta la causa - Vedrò mentr'io sospiro (Le Nozze di Figaro)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Fernando Obradors : Chiquitita la novia
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Giacomo Puccini : Quando m'en vo (La Bohème)
Finale 2014 : Hyesang Park
Giuseppe Verdi : È strano – Ah, fors’è lui – Follie ! Follie ! – Sempre libera (La Traviata)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Henry Purcell : Music for a while
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Isang Yun : Gopunguisang
Finale 2014 : Hyesang Park
Jules Massenet : Suis-je gentille ainsi ? - Je marche sur tous les chemins - Obéissons - Profitons bien de la jeunesse (Manon)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Richard Strauss : Ich trage meine Minne (Fünf Lieder op. 32)
Finale 2014 : Hyesang Park
Richard Strauss : Ständchen (Sechs Lieder op. 17)
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4)
Finale 2014 : Hyesang Park
Vincenzo Bellini : Care Compagne, teneri amici - Come per me sereno - Sovra il sen la man mi posa (La Sonnambula)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Charles Gounod : Sous les pieds d'une femme (La Reine de Saba)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Gaetano Donizetti : Bella siccome un angelo (Don Pasquale)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Georg Friedrich Haendel : Revenge, Thimotheus cries (Alexander's Feast)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Johannes Brahms : Denn es gehet dem Menschen (Vier ernste Gesänge op. 121)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Pyotr Tchaikovsky : Serenada Don-Zhuana (Shest' romansov (Six Romances) op. 38)
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Richard Wagner : Wie Todesahnung - O, du mein holder Abendstern (Tannhäuser)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Claude Debussy : Apparition
Finale 2014 : Jodie Devos
Gaetano Donizetti : Ah tardai troppo - O luce di quest'anima (Linda di Chamounix)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Giuseppe Verdi : Gualtier Maldè - Caro nome (Rigoletto)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Jacques Offenbach : Les oiseaux dans la charmille (Les Contes d'Hoffmann)
Finale 2014 : Jodie Devos
Joseph Haydn : Es bringe die Erde Gras hervor - Nun beut die Flur (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Finale 2014 : Jodie Devos
Leonard Bernstein : Glitter and be gay (Candide)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Ludwig van Beethoven : Erzittre, Erde - Preist des Erlösers Güte (Christus am Ölberge op. 85)
Finale 2014 : Jodie Devos
Richard Strauss : Amor (G) (Sechs Lieder op. 68)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Richard Strauss : Ich schwebe (Fünf Lieder op. 48)
Richard Strauss : Kling! (Fünf Lieder op. 48)
Halve finale 2014: Jodie Devos
Wolfgang Amadeus Mozart : Da schlägt die Abschiedsstunde (Der Schauspieldirektor)
Finale 2014 : Jodie Devos
Wolfgang Amadeus Mozart : Vorrei spiergarvi, oh Dio KV 418 (Concert Aria's)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Gaetano Donizetti : Tombe degl'avi miei - Fra poco a me ricovero (Lucia di Lammermoor)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Gioachino Rossini : Cujus animam (Stabat Mater)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Henri Duparc : Chanson triste
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Johann Sebastian Bach : Benedictus (Hohe Messe BWV 232)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Halve finale 2014: Kang Wang
Charles Gounod : L'amour, l'amour - Ah, lève-toi soleil (Roméo et Juliette)
Halve finale 2014: Kang Wang
Giacomo Puccini : Recondita armonia (Tosca)
Halve finale 2014: Kang Wang
Ludwig van Beethoven : An die ferne Geliebte op. 98
Halve finale 2014: Levente Pall
Carl Loewe : Odins Meeresritt
Finale 2014 : Levente Páll
Charles Gounod : Le veau d'or (Faust)
Finale 2014 : Levente Páll
Georg Friedrich Haendel : For behold - The people that walked in darkness (Messiah)
Halve finale 2014: Levente Pall
Georg Friedrich Haendel : Why do the nations so furiously rage together (Messiah)
Halve finale 2014: Levente Pall
Giacomo Puccini : Vecchia zimarra senti (La Bohème)
Halve finale 2014: Levente Pall
Gioachino Rossini : La calunnia è un venticello (Il Barbiere di Siviglia)
Finale 2014 : Levente Páll
Giuseppe Verdi : Confutatis maledictis (Requiem)
Halve finale 2014: Levente Pall
Giuseppe Verdi : Studia il passo - Come dal Ciel precipita (Macbeth)
Halve finale 2014: Levente Pall
Ludwig van Beethoven : Aus Goethe's Faust op. 75/3
Halve finale 2014: Levente Pall
Ludwig van Beethoven : Hat man nicht auch Gold beineben (Fidelio)
Finale 2014 : Levente Páll
Pyotr Tchaikovsky : Liubvi vsie vozrasty pokorny (Evgeny Onegin)
Halve finale 2014: Levente Pall
Robert Schumann : Die beiden Grenadiere (Romanzen und Balladen op. 49)
Finale 2014 : Levente Páll
Wolfgang Amadeus Mozart : Madamina, il catalogo è questo (Don Giovanni)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Bedrich Smetana : Och, jaky zal ? (Prodaná nevesta (The Bartered Bride))
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Johann Sebastian Bach : Weichet nur, betrübte Schatten (Kantate : Weichet nur, betrübte Schatten (Hochzeitskantate) BWV 202)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Osvaldo Golijov : Lúa descolorida (La Pasión según San Marcos)
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Wolfgang Amadeus Mozart : In un instante - Parto, m'affretto (Lucio Silla)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Aleksandr Borodin : Merknet sviet dnievnoï - Notch, spuskaisa skoreï (Kniaz' Igor (Prince Igor))
Finale 2014 : Sarah Laulan
Benjamin Britten : Give him this orchid - Flowers bring to ev'ry year (The Rape of Lucretia)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Dmitry Shostakovich : Kolybel'naja (Lullaby) (Iz Jevrejskoj Narodnoj Po`ezii (From Jewish Folk Poetry))
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Francis Poulenc : Je nommerai ton front (Miroirs brûlants FP 98)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Georg Friedrich Haendel : Hence Iris, hence away (Semele)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Georges Bizet : Quand je vous aimerai - L'amour est un oiseau rebelle (Carmen)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Gian Carlo Menotti : Afraid, afraid (The Medium)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Gioachino Rossini : Cruda sorte - Qua ci vuol disinvoltura (L'Italiana in Algeri)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Gustav Mahler : Ich hab'ein glühend Messer (d) (Lieder eines fahrenden Gesellen)
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Henri Duparc : Le galop
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Johannes Brahms : Wie rafft ich mich auf in der Nacht (Neun Lieder und Gesänge op. 32)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Modest Musorgsky : Lullaby (Kolobel'naya Pesnya ostrovky) (a) (Songs and Dances of Death)
Finale 2014 : Sarah Laulan
Richard Wagner : Höre mit Sinn (Götterdämmerung)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Charles Gounod : Quel trouble - Salut, demeure chaste et pure (Faust)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Georges Bizet : La fleur que tu m'avais jetée (Carmen)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Giacomo Meyerbeer : Pays merveilleux - O, paradis sorti de l'onde (L'Africaine)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Giacomo Puccini : Che gelida manina (La Bohème)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Giuseppe Verdi : Ingemisco (Requiem)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Henri Duparc : Chanson triste
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Landon Ronald : Prelude (A cycle of life )
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Ottorino Respighi : Nebbie
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Richard Strauss : Allerseelen (Acht Lieder aus letzte Blätter op. 10)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Richard Strauss : Heimliche Aufforderung (Vier Lieder op. 27)
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Sergey Rachmaninov : Ne poy, krasavitsa, pri mne (Oh, never sing to me again) (Six songs op. 4)
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Wolfgang Amadeus Mozart : Amici miei dopo eccessi - Il mio tesoro intanto (Don Giovanni)
Finale 2014 : Yu Shao
Edouard Lalo : Puisqu'on ne peut fléchir - Vainement, ma bien aimée (Le Roi d'Ys)
Finale 2014 : Yu Shao
Joseph Haydn : Und Gott schuf den Menschen - Mit Würd und Hoheit angetan (Die Schöpfung Hob. XXI:2)
Finale 2014 : Yu Shao
Otto Nicolai : Horch, die Lerche singt im Hain (Die lustigen Weiber von Windsor)
Finale 2014 : Yu Shao
Pyotr Tchaikovsky : Kuda, kuda (Evgeny Onegin)
Finale 2014 : Yu Shao
Wolfgang Amadeus Mozart : Dies Bildnis ist bezaubernd schön (Die Zauberflöte)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Charles Gounod : Les grands seigneurs - O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Francis Poulenc : "C"
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Francis Poulenc : Fêtes galantes
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Auf dem Wasser zu singen
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Franz Schubert : Die junge Nonne op. 43/1 D 828
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Georg Friedrich Haendel : Tornami a vagheggiar (Alcina)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Gioachino Rossini : Una voce poco fà (Il Barbiere di Siviglia)
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Wolfgang Amadeus Mozart : Solitudini amiche - Zeffiretti lusinghieri (Idomeneo)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Alban Berg : Die Nachtigall (7 frühe Lieder)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Alban Berg : Nacht (7 frühe Lieder)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Charles Gounod : O Dieu! Que de bijoux! - Ah ! Je ris de me voir si belle (Faust)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Giacomo Puccini : Signore ascolta (Turandot)
Finale 2014 : Sumi Hwang
Gustave Charpentier : Depuis le jour (Louise)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Henri Duparc : Chanson triste
Finale 2014 : Sumi Hwang
Richard Strauss : Im Abendrot (Vier letzte Lieder)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Sergey Rachmaninov : Vesenniye Vodï (Spring waters)
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Wolfgang Amadeus Mozart : Giunse alfin il momento - Deh vieni, non tardar (Le Nozze di Figaro)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Erich Korngold : Was Du mir bist? (Drei Lieder op. 22)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Georg Friedrich Haendel : Mio caro bene (Rodelinda)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème)
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Ivor Gurney : Most holy night
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Johannes Brahms : Meine Liebe ist grün
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo)
Halve finale 2014: Yu Shao
Georg Friedrich Haendel : Confort ye my people - Ev'ry valley shall be exalted (Messiah)
Halve finale 2014: Yu Shao
Hector Berlioz : Au cimetière op. 7/5 (Les nuits d'été op. 7)
Halve finale 2014: Yu Shao
Hector Berlioz : L'île inconnue (Les nuits d'été op. 7)
Halve finale 2014: Yu Shao
Robert Schumann : Sehnsucht nach der Waldgegend (Zwölf Gedichte von Justinus Kerner op. 35)
Halve finale 2014: Yu Shao
Wolfgang Amadeus Mozart : Wenn der Freude Tränen fliessen (Die Entführung aus dem Serail)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Francesco Cilea : Acerba volutta, dolce tortura (Adriana Lecouvreur)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Franz Schubert : Erlkönig op. 1 D 328
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Georges Bizet : Près des remparts de Séville (Carmen)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Giovanni Battista Pergolesi : Quae moerebat et dolebat (allegro moderato) (Stabat Mater)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Gustav Mahler : Das irdische Leben (Des Knaben Wunderhorn)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Gustav Mahler : Hans und Grete
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Johannes Brahms : Sonntag (5 Lieder op. 47)
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Robert Schumann : In der Fremde - Schöne Fremde (Liederkreis op. 39)
Eerste ronde 2015: Benjamin Baker
Eerste ronde 2015: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2015: Lev Solodovnikovu
Eerste ronde 2015: Luke Hsu
Eerste ronde 2015: Markiyan Melnychenko
Eerste ronde 2015: Jian Ren
Eerste ronde 2015: Romuald Grimbert-Barré
Eerste ronde 2015: Ryosuke Suho
Eerste ronde 2015: Thomas Reif
Eerste ronde 2015: Tobias Feldmann
Eerste ronde 2015: William Ching-Yi- Wei
Eerste ronde 2015: Hrachya Avanesyan
Eerste ronde 2015: Suyeon Kang
Eerste ronde 2015: Kenneth Renshaw
Eerste ronde 2015: Aya Kiyonaga
Eerste ronde 2015: Ju-Ni Lee
Eerste ronde 2015: Marisol Lee
Eerste ronde 2015: Wonhee Bae
Eerste ronde 2015: Jae Jun Park
Eerste ronde 2015: Richard Lin
Eerste ronde 2015: Mai Suzuki
Eerste ronde 2015: Mai Tategami
Eerste ronde 2015: Anna Savkina
Eerste ronde 2015: Eunice Kim
Eerste ronde 2015: Fabiola Kim
Eerste ronde 2015: Guillaume Chilemme
Eerste ronde 2015: Kim Bomsori
Eerste ronde 2015: Mimi Jung
Eerste ronde 2015: Vladyslava Luchenko
Eerste ronde 2015: Xiao Wang
Eerste ronde 2015: Yoon Yang
Eerste ronde 2015: Hwa-pyung Yoo
Eerste ronde 2015: Elly Suh
Eerste ronde 2015: Galiya Zharova
Eerste ronde 2015: Fangyue He
Eerste ronde 2015: Karen Kido
Eerste ronde 2015: Myung-Eun Lee
Eerste ronde 2015: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2015: Sungmi Park
Eerste ronde 2015: William Hagen
Eerste ronde 2015: Lifan Zhu
Eerste ronde 2015: Brendan Shea
Eerste ronde 2015: Francisco Garcia-Fullana
Eerste ronde 2015: Xika Huang
Eerste ronde 2015: Yu Kurokawa
Eerste ronde 2015: Ji Yoon Lee
Eerste ronde 2015: Chi Li
Eerste ronde 2015: Oleksii Semenenko
Eerste ronde 2015: Sirena Huang
Eerste ronde 2015: Ji Won Song
Eerste ronde 2015: Danbi Um
Eerste ronde 2015: Fien Van den Fonteyne
Eerste ronde 2015: Yiliang Jiang
Eerste ronde 2015: Rosanne Philippens
Eerste ronde 2015: Solenne Païdassi
Eerste ronde 2015: Ji Young Lim
Eerste ronde 2015: George Tudorache
Eerste ronde 2015: Kristi Gjezi
Eerste ronde 2015: Michelle Ross
Eerste ronde 2015: Stephen Waarts
Eerste ronde 2015: Wong Momo
Halve finale 2015: Brendan Shea - recital
Halve finale 2015: Suyeon Kang - concerto
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - recital
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - recital
Halve finale 2015: Ji Won Song - recital
Halve finale 2015: Thomas Reif - concerto
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - concerto
Halve finale 2015: William Ching-Yi Wei - concerto
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - concerto
Halve finale 2015: Bomsori Kim - concerto
Halve finale 2015: Ji Young Lim - recital
Halve finale 2015: Fumika Mohri - concerto
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - recital
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - recital
Halve finale 2015: Vladyslava Luchenko - concerto
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Halve finale 2015: Xiao Wang - concerto
Halve finale 2015: Momo Wong - recital
Halve finale 2015: Yoon Yang - concerto
Halve finale 2015: Elly Suh - concerto
Halve finale 2015: George Tudorache - recital
Halve finale 2015: Kristi Gjezi - recital
Halve finale 2015: William Hagen - concerto
Halve finale 2015: Brendan Shea - concerto
Halve finale 2015: Suyeon Kang - recital
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - concerto
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - concerto
Halve finale 2015: Ji Won Song - concerto
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Halve finale 2015: William Ching-Yi Wei - recital
Halve finale 2015: Fumika Mohri - recital
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Halve finale 2015: Bomsori Kim - recital
Halve finale 2015: Ji Young Lim - concerto
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - concerto
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - concerto
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - concerto
Halve finale 2015: Vladyslava Luchenko - recital
Halve finale 2015: George Tudorache - concerto
Halve finale 2015: Kristi Gjezi - concerto
Halve finale 2015: William Hagen - recital
Halve finale 2015: Elly Suh - recital
Halve finale 2015: Stephen Waarts - concerto
Halve finale 2015: Momo Wong - concerto
Halve finale 2015: Wang Xiao - recital
Halve finale 2015: Yoon Yang - recital
Finale 2015: Tobias Feldmann
Finale 2015: William Ching-Yi Wei
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Nicolò Paganini : Concerto n. 1 in D op. 6
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Kyoko Yonemoto
Maurice Ravel : Sonate in G
Halve finale 2005 : Andreas Janke - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Andreas Janke - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Andreas Janke - recital
Richard Strauss : Sonate in Es op. 18
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Mikhail Ovrutsky
Claude Debussy : Sonate in g
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Antal Szalai
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 2005 : Dan Zhu
Pyotr Tchaikovsky : Concerto in D op. 35
Finale 2005 : Antal Szalai
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Dan Zhu
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Antal Szalai
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Dan Zhu
Maurice Ravel : Sonate in G
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Sophia Jaffé
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Johannes Brahms : Concerto in D op. 77
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Saeka Matsuyama
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 4 in a op. 23 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Keisuke Okazaki
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Andreas Janke
Jean Sibelius : Concerto in d op. 47
Finale 2005 : Andreas Janke
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Andreas Janke
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Alena Baeva
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Alena Baeva
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Sergey Khachatryan
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Alena Baeva
Franz Schubert : Grand duo in A D 574 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Hyuk Joo Kwun
Dmitry Shostakovich : Concerto n. 1 in a op. 77
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Javier Torres Maldonado : Obscuro etiamtum lumine
Finale 2005 : Yossif Ivanov
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Finale 2015: Fumika Mohri
Finale 2015: Thomas Reif
Halve finale 2005 : Andreas Janke - recital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Andreas Janke - recital
Nathan Milstein : Paganiniana
Halve finale 2005 : Sayako Kusaka - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Andreas Janke - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Sayako Kusaka - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Sayako Kusaka - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Sayako Kusaka - recital
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns
Halve finale 2005 : Dan Zhu - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Yuki Manuela Janke - recital
Franz Schubert : Fantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934
Halve finale 2005 : Yuki Manuela Janke - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Yuki Manuela Janke - recital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Yuki Manuela Janke - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Dan Zhu - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Dan Zhu - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Dan Zhu - recital
Robert Schumann : Sonate n. 1 in a op. 105 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Dan Zhu - recital
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen
Halve finale 2005 : Sophia Jaffe - recital
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28
Halve finale 2005 : Sophia Jaffe - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 2 in D KV 211
Halve finale 2005 : Sophia Jaffe - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Sophia Jaffe - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in Es op. 12/3 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Toru Takemitsu : From far beyond Chrysanthemums and November Fog (1983)
Halve finale 2005 : Kana Sugimura - recital
Jeno Hubay : Carmen, fantaisie brillante op. 3/3
Finale 2015: Bomsori Kim
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Zhijiong Wang - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Vineta Sareika - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Oleg Kaskiv - recital
Karol Szymanowski : Nocturne en Tarantella op. 28
Halve finale 2005 : Vineta Sareika - recital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Vineta Sareika - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Vineta Sareika - recital
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns
Halve finale 2005 : Hyuk Yoo Kwun - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Hyuk Yoo Kwun - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Hyuk Yoo Kwun - recital
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns
Halve finale 2005 : Hyuk Yoo Kwun - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Vineta Sareika - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Zhijiong Wang - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Zhijiong Wang - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Zhijiong Wang - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Alena Baeva - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Hyuk Yoo Kwun - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Halve finale 2005 : Clara-Jumi Kang - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Igor Stravinsky : Suite italienne
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 1 in Bes KV 207
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Maurice Ravel : Tzigane
Halve finale 2005 : Celeste Golden - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Joanna Kamenarska-Rundberg - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Dalilbor Karvay - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Joanna Kamenarska-Rundberg - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Joanna Kamenarska-Rundberg - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Joanna Kamenarska-Rundberg - recital
Pablo de Sarasate : Fantaisie sur des thèmes de Carmen op. 25
Halve finale 2005 : Dalilbor Karvay - recital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Dalilbor Karvay - recital
Camille Saint-Saëns : Havanaise op. 83
Halve finale 2005 : Dalilbor Karvay - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Dalilbor Karvay - recital
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise brillante n. 2 in A op. 21
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Yossif Ivanov- recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Yossif Ivanov- recital
Sergey Prokofiev : Sonate voor viool en piano n. 1 in f op. 80 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Yossif Ivanov- recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Yossif Ivanov- recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Celeste Golden - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Joanna Kamenarska-Rundberg - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Dalibor Karvay - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Clara Jumi Kang - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Clara Jumi Kang - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Yossif Ivanov - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Sergey Khachatryan - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Sergey Khachatryan - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Sergey Khachatryan - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Sergey Khachatryan - recital
Franz Waxman : Fantaisie sur des thèmes de Carmen
Halve finale 2005 : Sergey Khachatryan - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Saeka Matsuyama - récital
Johannes Brahms : Sonate n. 3 in d op. 108 (Sonates voor viool en piano)
Halve finale 2005 : Zhijiong Wang - recital
Pablo de Sarasate : Zigeunerweisen op. 20
Finale 2015: Xiao Wang
Finale 2015: William Hagen
Halve finale 2005 : Antal Szalai - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - recital
Thomas Rajna : Tarantulla (2001)
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - recital
Franz Schubert : Fantasie voor viool en piano in C op. 159 D 934
Halve finale 2005 : Mikhail Ovrutsky - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Antal Szalai - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Claude Debussy : Sonate in g
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Toru Takemitsu : Hika (Elégie)
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Kyoko Yonemoto - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Finale 2015: Oleksii Semenenko
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 4 in D KV 218
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 5 in A KV 219
Halve finale 2005 : Alena Baeva - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Alena Baeva - recital
Francis Poulenc : Sonate voor viool en piano
Halve finale 2005 : Alena Baeva - recital
Camille Saint-Saëns : Introduction et rondo capriccioso op. 28
Halve finale 2005 : Alena Baeva - recital
Nathan Milstein : Paganiniana
Halve finale 2005 : Alena Baeva - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Pyotr Tchaikovsky : Valse-Scherzo in C op. 34
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Igor Stravinsky : Divertimento
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Henryk Wieniawski : Polonaise n. 1 in D op. 4
Halve finale 2005 : Liza Ferschtman - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Ernest Chausson : Poème op. 25
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Keisuke Okazaki - recital
Béla Bartók : Rhapsodie n. 1
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - recital
Eugène Ysaÿe : Sonate in G op. 27/5
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - recital
Witold Lutoslawski : Subito (1992)
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - recital
Sergey Prokofiev : 5 Melodieën voor viool en piano op. 35bis
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - recital
Eugène Ysaÿe : Caprice d'après l'étude en forme de valse op. 52 de C. Saint-Saëns
Halve finale 2005 : Fanny Clamagirand - recital
Hans Sluijs : I Quattro Elementi
Finale 2015: Ji Young Lim
Finale 2015: Stephen Waarts
Finale 1978 : Abdel Rahman El Bacha
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 1978 : Alan Weiss
Johannes Brahms : Concerto n. 1 in d op. 15
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - récital
Isaac Albeniz : Evocación (Iberia I)
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 23 in f op. 57 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - récital
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : Plamena Mangova - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 9 in Es KV 271
Halve finale 2007 : Francesco Piemontesi - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Francesco Piemontesi - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Francesco Piemontesi - récital
Robert Schumann : Fantasiestücke op. 12
Halve finale 2007 : Francesco Piemontesi - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 17 in G KV 453
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Dmitry Shostakovich : Preludium en Fuga in a op. 87/2 (24 Preludia en Fuga op. 87)
Dmitry Shostakovich : Preludium en Fuga in Des op. 87/15 (24 Preludia en Fuga op. 87)
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 3 in As op. 47 (4 Ballades)
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Joseph Jongen : Etude de concert op. 65/1 (3 Etudes de concert (1920) op. 65)
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : Mariangela Vacatello - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2007 : Hisako Kawamura - récital
César Franck : Prélude, Choral et Fugue
Halve finale 2007 : Hisako Kawamura - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Hisako Kawamura - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 4 in Es op. 7 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Hisako Kawamura - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 17 in G KV 453
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 4 in f op. 52 (4 Ballades)
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Joseph Jongen : Etude de concert op. 65/2 (3 Etudes de concert (1920) op. 65)
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - récital
Robert Schumann : Davidsbündlertanze op. 6
Halve finale 2007 : Hong-Chun Youn - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2007 : Miyeon Lee - récital
Franz Liszt : Années de Pèlerinage, 2e année, Italie (Années de Pèlerinage)
Halve finale 2007 : Miyeon Lee - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Miyeon Lee - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in C op. 2/3 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Miyeon Lee - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35 I (Variaties op een thema van Paganini op. 35)
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2007 : Anna Vinnitskaya - récital
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 7 in C KV 309 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : François Dumont - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : François Dumont - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 8 in c op. 13 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : François Dumont - récital
Maurice Ravel : Ondine, Le gibet, Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2007 : François Dumont - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2007 : Hyo-Sun Lim - récital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Halve finale 2007 : Hyo-Sun Lim - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Hyo-Sun Lim - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 3 in C op. 2/3 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Hyo-Sun Lim - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2007 : Ilya Rashkovskiy - récital
Johannes Brahms : Variaties op een thema van Paganini op. 35
Halve finale 2007 : Ilya Rashkovskiy - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Ilya Rashkovskiy - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Ilya Rashkovsky - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2007 : Stanislav Khegay - récital
Johannes Brahms : 8 Klavierstücke op. 76
Halve finale 2007 : Stanislav Khegay - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Stanislav Khegay - récital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 23 in f op. 57 (Sonates voor piano)
Halve finale 2007 : Stanislav Khegay - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 9 in Es KV 271
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - récital
Claude Debussy : Préludes I (Préludes)
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - récital
Franz Liszt : Sonate in b
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - récital
Kris Defoort : Dedicatio VI
Halve finale 2007 : Liebrecht Vanbeckevoort - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 15 in Bes KV 450
COMPOSITIE 1969 B
Ray E. Luke : Concerto for piano
Finale 2001 : Christina Castelli
Søren Nils Eichberg : Qilaatersorneq (ONB, Gilbert Varga)
Finale 2001 : Christina Castelli
Claude Debussy : Sonate in g (Piano : Daniel Blumenthal)
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 27 in e op. 90 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Jong-Gyung Park
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Mako Okamoto
Wolfgang Amadeus Mozart : Sonate n. 10 in C KV 330 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Mako Okamoto
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Mako Okamoto
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Joseph Haydn : Sonate in Es Hob. XVI:52
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Amir Tebenikhin
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Jin Ju
Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50
Finale 2003 : Jin Ju
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Jin Ju
Sergey Prokofiev : Concerto n. 3 in C op. 26
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Kazumasa Matsumoto
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Joseph Haydn : Sonate in Es Hob. XVI:52
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Sergey Sobolev
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 2 in c op. 18
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : MinSoo Sohn
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Finale 2003 : Valentina Igoshina
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 13 in Es op. 27/1 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Valentina Igoshina
Sergey Rachmaninov : Rapsodie op een thema van Paganini op. 43
Finale 2003 : Dong-Hyek Lim
Franz Schubert : Sonate in A op. 120 D 664 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Dong-Hyek Lim
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Roberto Giordano
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784 (Sonates voor piano)
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Ian Munro : Dreams
Finale 2003 : Wen-Yu Shen
Sergey Rachmaninov : Concerto n. 3 in d op. 30
Halve finale 2003 : Alexander Romanovsky - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 23 in A KV 488
Halve finale 2003 : Anna Vinnitskaja - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 23 in A KV 488
Halve finale 2003 : Jong-Gyung Park - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : Peter Ovtcharov - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 24 in c KV 491
Halve finale 2003 : Ayano Shimada - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Ayano Shimada - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 18 in Es op. 31/3 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Ayano Shimada - recital
Franz Liszt : Après une lecture du Dante (Années de Pèlerinage, 2e année, Italie)
Halve finale 2003 : Dong Hyek Lim - récital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Dong Hyek Lim - récital
Franz Schubert : Impromptu in c D 899/1 (4 Impromptus op. 90 D 899)
Franz Schubert : Impromptu in Es D 899/2 (4 Impromptus op. 90 D 899)
Halve finale 2003 : Dong Hyek Lim - récital
Sergey Prokofiev : Sonate n. 7 in Bes op. 83 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Valentina Igoshina - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 26 in Es op. 81a (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Valentina Igoshina - recital
Fryderyk Chopin : Sonate n. 2 in bes op. 35
Halve finale 2003 : Valentina Igoshina - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Yuma Osaki - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Yuma Osaki - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 21 in C op. 53 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Yuma Osaki - recital
Aleksandr Skryabin : Sonate n. 5 op. 53 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Alexey Kurbatov - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : Amir Tebenikhin - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2003: Mako Okamoto - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : Maxim Anikushin - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 2 in A op. 2/2 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Fryderyk Chopin : Preludium in Es op. 28/19 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in c op. 28/20 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in Bes op. 28/21 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in g op. 28/22 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in F op. 28/23 (24 Preludia op. 28)
Fryderyk Chopin : Preludium in d op. 28/24 (24 Preludia op. 28)
Halve finale 2003 : Ekaterina Mechetina - recital
Maurice Ravel : Scarbo (Gaspard de la nuit)
Halve finale 2003: Joanna Jimin Lee - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003: Joanna Jimin Lee - recital
Ludwig van Beethoven : 6 Variaties in F op. 34
Halve finale 2003: Joanna Jimin Lee - recital
Maurice Ravel : Gaspard de la nuit
Halve finale 2003 : Roberto Giordano - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Roberto Giordano - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 31 in As op. 110 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Roberto Giordano - recital
Fryderyk Chopin : Ballade n. 4 in f op. 52 (4 Ballades)
Halve finale 2003 : Jin Ju - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : Kazumasa Matsumoto - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2003 : MinSoo Sohn - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 24 in c KV 491
Halve finale 2003 : Sergey Sobolev - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 27 in Bes KV 595
Halve finale 2003 : Konrad Maria Engel - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Konrad Maria Engel - recital
Claude Debussy : Feuilles mortes (Préludes II)
Claude Debussy : La Puerta del Vino (Préludes II)
Claude Debussy : Bruyères (Préludes II)
Claude Debussy : Feux d'artifice (Préludes II)
Halve finale 2003 : Konrad Maria Engel - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 32 in c op. 111 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Franz Schubert : Sonate in B op. 147 D 575 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Aleksandr Skryabin : Sonate n. 8 op. 66 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Robert Schumann : Sonate n. 1 in fis op. 11 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Severin von Eckardstein - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Wen-Yu Shen - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Wen-Yu Shen - recital
Franz Schubert : Wandererfantasie D 760
Halve finale 2003 : Wen-Yu Shen - recital
Igor Stravinsky : Drie bewegingen uit Petroesjka
Halve finale 2003 : Yung Wook Yoo - recital
Jeroen D'hoe : Toccata-Scherzo
Halve finale 2003 : Yung Wook Yoo - recital
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 21 in C op. 53 (Sonates voor piano)
Halve finale 2003 : Yung Wook Yoo - recital
Robert Schumann : Carnaval op. 9
Eerste ronde 2016 : Yoonji Kim
Eerste ronde 2016 : Dina Bensaïd
Eerste ronde 2016 : Joo Hyeon Park
Eerste ronde 2016 : Jun Hwi Cho
Eerste ronde 2016 : Jun Sun
Eerste ronde 2016 : Juyoung Park
Eerste ronde 2016 : Nadezda Pisareva
Eerste ronde 2016 : Olof Hansen
Eerste ronde 2016 : Youbin Kim
Eerste ronde 2016 : Yukyeong Ji
Eerste ronde 2016 : Dongkyu Kim
Eerste ronde 2016 : George Xiaoyuan Fu
Eerste ronde 2016 : Leonardo Pierdomenico
Eerste ronde 2016 : Alexander Beyer
Eerste ronde 2016 : Annika Treutler
Eerste ronde 2016 : Atsushi Imada
Eerste ronde 2016 : EunAe Lee
Eerste ronde 2016 : Evelyne Berezovsky
Eerste ronde 2016 : François-Xavier Poizat
Eerste ronde 2016 : Natalia Sokolovskaya
Eerste ronde 2016 : Rachel Cheung
Eerste ronde 2016 : Yannick Van de Velde
Eerste ronde 2016 : Ye Seul Kim
Eerste ronde 2016 : Saetbyeol Kim
Eerste ronde 2016 : Sara Daneshpour
Eerste ronde 2016 : Sungpil Kim
Eerste ronde 2016 : Alexei Tartakovsky
Eerste ronde 2016 : Anna Dmytrenko
Eerste ronde 2016 : Brian Lin
Eerste ronde 2016 : Denis Zhdanov
Eerste ronde 2016 : Evan Wong
Eerste ronde 2016 : Florian Noack
Eerste ronde 2016 : Hans H. Suh
Eerste ronde 2016 : Hee Jun Han
Eerste ronde 2016 : Jiayan Sun
Eerste ronde 2016 : Myunghyun Kim
Eerste ronde 2016 : Ning Zhou
Eerste ronde 2016 : Ronaldo Rolim
Eerste ronde 2016 : Sheng Cai
Eerste ronde 2016 : Alexey Sychev
Eerste ronde 2016 : Aljosa Jurinic
Eerste ronde 2016 : Benedek Horvath
Eerste ronde 2016 : Enrique Lapaz
Eerste ronde 2016 : Franck Laurent-Grandpré
Eerste ronde 2016 : Jeung Eun Yoon
Eerste ronde 2016 : Nathanaël Gouin
Eerste ronde 2016 : Ryoma Takagi
Eerste ronde 2016 : Su Yeon Kim
Eerste ronde 2016 : Andrey Dubov
Eerste ronde 2016 : Victoria Vassilenko
Eerste ronde 2016 : Chi Ho Han
Eerste ronde 2016 : San Jittakarn
Eerste ronde 2016 : Andrei Gologan
Eerste ronde 2016 : Anna Bulkina
Eerste ronde 2016 : Arisa Sakai
Eerste ronde 2016 : Artem Yasynskyy
Eerste ronde 2016 : Aurèle Marthan
Eerste ronde 2016 : Dinara Klinton
Eerste ronde 2016 : Honggi Kim
Eerste ronde 2016 : Jong Ho Won
Eerste ronde 2016 : Kausikan Rajeshkumar
Eerste ronde 2016 : Larry Weng
Eerste ronde 2016 : Ruoyu Huang
Eerste ronde 2016 : Tsubasa Tatsuno
Eerste ronde 2016 : Airi Katada
Eerste ronde 2016 : Lukas Vondracek
Eerste ronde 2016 : Alberto Ferro
Eerste ronde 2016 : Jaeyeon Won
Eerste ronde 2016 : Jeung Beum Sohn
Eerste ronde 2016 : Jong Yun Kim
Eerste ronde 2016 : Kana Okada
Eerste ronde 2016 : Konstantinos Destounis
Eerste ronde 2016 : Akihiro Sakiya
Eerste ronde 2016 : Henry Kramer
Eerste ronde 2016 : Hyoung Lok Choi
Eerste ronde 2016 : Dmitry Shishkin
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 26 in D KV 537
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Halve finale 2016: San Jittakarn - recital
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - recital
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 26 in D KV 537
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - recital
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - concerto
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - recital
Halve finale 2016 : EunAe Lee - concerto
Halve finale 2016 : Larry Weng - recital
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - concerto
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - recital
Halve finale 2016 : Evan Wong - concerto
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - concerto
Halve finale 2016 : Henry Kramer - recital
Halve finale 2016 : Kana Okada - recital
Halve finale 2016 : Ning Zhou - concerto
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - concerto
Halve finale 2016 : Chi Ho Han - concerto
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - recital
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Halve finale 2016 : San Jittakarn - concerto
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - concerto
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - recital
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - recital
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - recital
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - concerto
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - recital
Halve finale 2016 : EunAe Lee - recital
Halve finale 2016 : Larry Weng - concerto
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - concerto
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - concerto
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 20 in d KV 466
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2016 : Evan Wong - recital
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Halve finale 2016 : Kana Okada - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 21 in C KV 467
Halve finale 2016 : Henry Kramer - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 25 in C KV 503
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - recital
Finale 2016 : Yoonji Kim
Finale 2016 : Atsushi Imada
Finale 2016 : Alexander Beyer
Finale 2016 : Hans H. Suh
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Finale 2016 : Chi Ho Han
Finale 2016 : Larry Weng
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Finale 2016 : Dmitry Shishkin
Finale 2016 : Alberto Ferro
Finale 2016 : Kana Okada
Finale 2016 : Henry Kramer
Eerste ronde 2017 : Dilshod Narzillaev
Eerste ronde 2017 : Benedict Klöckner
Eerste ronde 2017 : Hideaki Fujiwara
Eerste ronde 2017 : John-Henry Crawford
Eerste ronde 2017 : Rainer Crosett
Eerste ronde 2017 : Sebastian Fritsch
Eerste ronde 2017 : Sihao He
Eerste ronde 2017 : Valentino Worlitzsch
Eerste ronde 2017 : Daeyoun Kim
Eerste ronde 2017 : Jakob Stepp
Eerste ronde 2017 : Jonas Palm
Eerste ronde 2017 : Mansur Kadirov
Eerste ronde 2017 : Anastasia Kobekina
Eerste ronde 2017 : Ariana Kashefi
Eerste ronde 2017 : Brannon Cho
Eerste ronde 2017 : James Jeonghwan Kim
Eerste ronde 2017 : Sirja Nironen
Eerste ronde 2017 : Thomas-Michael Auner
Eerste ronde 2017 : Aurélien Pascal
Eerste ronde 2017 : Ayano Kamimura
Eerste ronde 2017 : Johannes Przygodda
Eerste ronde 2017 : Marcel Markowski
Eerste ronde 2017 : Shizuka Mitsui
Eerste ronde 2017 : Tomasz Daroch
Eerste ronde 2017 : Astrig Siranossian
Eerste ronde 2017 : JeongHyoun (Christine) Lee
Eerste ronde 2017 : Christoph Croisé
Eerste ronde 2017 : Christoph Heesch
Eerste ronde 2017 : Eun Cho
Eerste ronde 2017 : Eun-Sun Hong
Eerste ronde 2017 : Maciej Kulakowski
Eerste ronde 2017 : Seungmin Kang
Eerste ronde 2017 : Victor Garcia Garcia
Eerste ronde 2017 : Yu-Hsuan Feng
Eerste ronde 2017 : Yuya Okamoto
Eerste ronde 2017 : Benjamin Lai
Eerste ronde 2017 : Bruno Philippe
Eerste ronde 2017 : Bryan Cheng
Eerste ronde 2017 : Katarina Schmidt
Eerste ronde 2017 : Mo Mo
Eerste ronde 2017 : Mon-Puo Lee
Eerste ronde 2017 : Noé Natorp
Eerste ronde 2017 : Sayaka Selina
Eerste ronde 2017 : Stanislas Kim
Eerste ronde 2017 : Un Lee
Eerste ronde 2017 : Yuya Mizuno
Eerste ronde 2017 : Alexander Hersh
Eerste ronde 2017 : Alexandre Castro-Balbi
Eerste ronde 2017 : Angela Park
Eerste ronde 2017 : Friederike Luise Arnholdt
Eerste ronde 2017 : Haran Meltzer
Eerste ronde 2017 : Ildikó Szabó
Eerste ronde 2017 : Irena Josifoska
Eerste ronde 2017 : Santiago Cañón-Valencia
Eerste ronde 2017 : Tony Rymer
Eerste ronde 2017 : Wojciech Fudala
Eerste ronde 2017 : Xin Shi
Eerste ronde 2017 : Alexey Zhilin
Eerste ronde 2017 : Beata Antikainen
Eerste ronde 2017 : Elia Cohen-Weissert
Eerste ronde 2017 : Hayeon Kang
Eerste ronde 2017 : Ivan Karizna
Eerste ronde 2017 : Julia Hagen
Eerste ronde 2017 : Tavi Ungerleider
Eerste ronde 2017 : Victor Julien-Laferrière
Eerste ronde 2017 : Yan Levionnois
Eerste ronde 2017 : Jinkyung Won
Eerste ronde 2017 : Sujin Lee
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - concerto
Halve finale 2017: Jonas Palm - concerto
Halve finale 2017: Seungmin Kang - recital
Halve finale 2017: Sihao He - concerto
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - concerto
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Halve finale 2017 : Anastasia Kobekina - Concerto
Halve finale 2017 : Brannon Cho - Concerto
Halve finale 2017: Bruno Philippe - recital
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - recital
Halve finale 2017 : Thomas-Michael Auner - Concerto
Halve finale 2017 : Yan Levionnois - Concerto
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Halve finale 2017 : Aurélien Pascal - Concerto
Halve finale 2017 : Ayano Kamimura - Concerto
Halve finale 2017: Ivan Karizna - recital
Halve finale 2017: Julia Hagen - recital
Halve finale 2017 : Maciej Kulakowski - Concerto
Halve finale 2017 : Shizuka Mitsui - Concerto
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - Concerto
Halve finale 2017 : JeongHyoun (Christine) Lee - Concerto
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Halve finale 2017: Jonas Palm - recital
Halve finale 2017 : Seungmin Kang - Concerto
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Halve finale 2017 : Yuya Okamoto - Concerto
Halve finale 2017: Anastasia Kobekina- recital
Halve finale 2017: Brannon Cho - recital
Halve finale 2017: Bruno Philippe - concerto
Halve finale 2017: Christoph Heesch - concerto
Halve finale 2017: Irena Josifoska - concerto
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - concerto
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - concerto
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Halve finale 2017: Ivan Karizna - concerto
Halve finale 2017: Julia Hagen - concerto
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - concerto
Finale 2017: Sihao He
Finale 2017: Brannon Cho
Finale 2017: Yan Levionnois
Finale 2017: Aurélien Pascal
Finale 2017: Maciej Kulakowski
Finale 2017: Seungmin Kang
Finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee
Finale 2017: Yuya Okamoto
Finale 2017: Bruno Philippe
Finale 2017: Santiago Cañón-Valencia
Finale 2017: Victor Julien-Laferrière
Finale 2017: Ivan Karizna
Halve finale 1985 : Nai-Yuan Hu
Pablo de Sarasate : Fantaisie sur des thèmes de Carmen op. 25
Eerste ronde 2018 : Enrique Alcántara Germán
Eerste ronde 2018 : Bertrand Duby
Eerste ronde 2018 : Ao Li
Eerste ronde 2018 : Annika Schlicht
Eerste ronde 2018 : Ekaterina Romanova
Eerste ronde 2018 : Vero Miller
Eerste ronde 2018 : Yulan Piao
Eerste ronde 2018 : Iain MacNeil
Eerste ronde 2018 : Justyna Wieruszewska-Biniek
Eerste ronde 2018 : Taekyu Kim
Eerste ronde 2018 : Danylo Matviienko
Eerste ronde 2018 : Sooyeon Lee
Eerste ronde 2018 : Rocío Pérez
Eerste ronde 2018 : Irina Jae-Eun Park
Eerste ronde 2018 : Hyejin Lee
Eerste ronde 2018 : Shoushik Barsoumian
Eerste ronde 2018 : Martha Eason
Eerste ronde 2018 : Alyssa Martin
Eerste ronde 2018 : Felicitas Frische
Eerste ronde 2018 : Jongsoo Yang
Eerste ronde 2018 : Soo Yeon Lim
Eerste ronde 2018 : Jungrae Kim
Eerste ronde 2018 : Hyunju Mun
Eerste ronde 2018 : Veronica Jensen
Eerste ronde 2018 : Eva Zaïcik
Eerste ronde 2018 : Serge Kakudji
Eerste ronde 2018 : Emma Posman
Eerste ronde 2018 : Sunghoon Choi
Eerste ronde 2018 : Anton Kuzenok
Eerste ronde 2018 : Héloïse Mas
Eerste ronde 2018 : Carina Schmieger
Eerste ronde 2018 : Heejin Park
Eerste ronde 2018 : Alex DeSocio
Eerste ronde 2018 : Antoin Herrera Lopez
Eerste ronde 2018 : Fabien Hyon
Eerste ronde 2018 : Ada Elodie Tuca
Eerste ronde 2018 : Svetlana Moskalenko
Eerste ronde 2018 : Daria Salnikova
Eerste ronde 2018 : Myungin Lee
Eerste ronde 2018 : Marianne Croux
Eerste ronde 2018 : Sarah Théry
Eerste ronde 2018 : Thembinkosi Magagula
Eerste ronde 2018 : Zoya Petrova
Eerste ronde 2018 : Julie Gebhart
Eerste ronde 2018 : George Ionut Vîrban
Eerste ronde 2018 : Samuel Hasselhorn
Eerste ronde 2018 : Chen Wang
Eerste ronde 2018 : Charlotte Wajnberg
Eerste ronde 2018 : Marjolaine Horreaux
Eerste ronde 2018 : Cécile Lastchenko
Eerste ronde 2018 : Axelle Fanyo
Eerste ronde 2018 : Dania El Zein
Eerste ronde 2018 : Yuriy Hadzetskyy
Eerste ronde 2018 : Yuko Hayashi
Eerste ronde 2018 : Déborah Salazar
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Halve finale 2018: Rocío Pérez
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Halve finale 2018: Soo Yeon Lim
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Halve finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Halve finale 2018: Danylo Matviienko
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Halve finale 2018: Ao Li
Halve finale 2018: Vero Miller
Halve finale 2018: Axelle Fanyo
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Halve finale 2018: Dania El Zein
Halve finale 2018: George Ionut Vîrban
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Halve finale 2018: Marianne Croux
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Halve finale 2018: Heejin Park
Halve finale 2018: Anton Kuzenok
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Halve finale 2018: Fabien Hyon
Halve finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Danylo Matviienko
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Finale 2018: Sooyeon Lee
Finale 2018: Alex DeSocio
Finale 2018: Eva Zaïcik
Finale 2018: Héloïse Mas
Finale 2018: Rocío Pérez
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Finale 2018: Marianne Croux
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Eerste ronde 2019: Peter Lin
Eerste ronde 2019: Sumina Studer
Eerste ronde 2019: Yiying Jiang
Johann Sebastian Bach : Adagio - Fuga : Allegro (Sonate n. 1 in g BWV 1001)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 1 in E (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Nicolò Paganini : Capriccio n. 24 in a (24 cappriccio's voor viool solo op. 1)
Ludwig van Beethoven : Allegro assai (Sonate n. 8 in G op. 30/3)
Eerste ronde 2019: Anna Göckel
Eerste ronde 2019: Brieuc Vourch
Eerste ronde 2019: Emily Sun
Eerste ronde 2019: Hyun Jae Lim
Eerste ronde 2019: Luke Hsu
Eerste ronde 2019: Seina Matsuoka
Eerste ronde 2019: Sylvia Huang
Eerste ronde 2019: Yukari Ohno
Eerste ronde 2019: Christine Lim
Eerste ronde 2019: Daniel Kogan
Eerste ronde 2019: Hyunjoo Choo
Eerste ronde 2019: Irène Duval
Eerste ronde 2019: Ji Won Song
Eerste ronde 2019: Jueun Jeong
Eerste ronde 2019: Jung Min Choi
Eerste ronde 2019: Kunwha Lee
Eerste ronde 2019: Mio Yoshie
Eerste ronde 2019: Misako Akama
Eerste ronde 2019: Stephen Kim
Eerste ronde 2019: Clémence de Forceville
Eerste ronde 2019: Dmitry Serebrennikov
Eerste ronde 2019: Eva Zavaro
Eerste ronde 2019: Hawijch Elders
Eerste ronde 2019: Kyumin Park
Eerste ronde 2019: Melody Yuan
Eerste ronde 2019: Meruert Karmenova
Eerste ronde 2019: Mizuki Chiba
Eerste ronde 2019: Seiji Okamoto
Eerste ronde 2019: Sergey Pospelov
Eerste ronde 2019: William Lee
Eerste ronde 2019: Akiyo Fujiwara
Eerste ronde 2019: Ashley Jeehyun Park
Eerste ronde 2019: Fanglei Liu
Eerste ronde 2019: Hannah Cho
Eerste ronde 2019: Ioana Cristina Goicea
Eerste ronde 2019: Júlia Pusker
Eerste ronde 2019: Liya Petrova
Eerste ronde 2019: Runyin Zhang
Eerste ronde 2019: Yoo Jin Lee
Eerste ronde 2019: Max Tan
Eerste ronde 2019: Arata Yumi
Eerste ronde 2019: Elly Suh
Eerste ronde 2019: Gyehee Kim
Eerste ronde 2019: Johanna Pichlmair
Eerste ronde 2019: Stella Chen
Eerste ronde 2019: Timothy Chooi
Eerste ronde 2019: Vasyl Zatsikha
Eerste ronde 2019: Yukiko Uno
Eerste ronde 2019: Yun Jae Choi
Eerste ronde 2019: Yuna Toki
Eerste ronde 2019: Dmitry Smirnov
Eerste ronde 2019: Eva Rabchevska
Eerste ronde 2019: Kyungah Oh
Eerste ronde 2019: Laurel Gagnon
Eerste ronde 2019: Michiru Matsuyama
Eerste ronde 2019: Olga Sroubková
Eerste ronde 2019: Shannon Lee
Eerste ronde 2019: Siwoo Kim
Eerste ronde 2019: Woo Hyung Kim
Eerste ronde 2019: Yoerae Kim
Halve finale 2019: Anna Göckel - concerto
Halve finale 2019: Ioana Cristina Goicea - recital
Halve finale 2019: Júlia Pusker - recital
Halve finale 2019: Luke Hsu - concerto
Halve finale 2019: Max Tan - recital
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - concerto
Halve finale 2019: Sylvia Huang - concerto
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - recital
Halve finale 2019: Christine Lim - concerto
Halve finale 2019: Daniel Kogan - concerto
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Halve finale 2019: Ji Won Song - concerto
Halve finale 2019: Stella Chen - recital
Halve finale 2019: Stephen Kim - concerto
Halve finale 2019: Vasyl Zatsikha - recital
Halve finale 2019: Yukiko Uno - recital
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - recital
Halve finale 2019: Kyumin Park - concerto
Halve finale 2019: Meruert Karmenova - concerto
Halve finale 2019: Mio Yoshie - concerto
Halve finale 2019: Seiji Okamoto - concerto
Halve finale 2019: Shannon Lee - recital
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Halve finale 2019: Timothy Chooi - récital
Halve finale 2019: Anna Göckel - recital
Halve finale 2019: Ioana Cristina Goicea - concerto
Halve finale 2019: Júlia Pusker - concerto
Halve finale 2019: Luke Hsu - recital
Halve finale 2019: Max Tan - concerto
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - recital
Halve finale 2019: Sylvia Huang - recital
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - concerto
Halve finale 2019: Christine Lim - recital
Halve finale 2019: Daniel Kogan - recital
Halve finale 2019: Elly Suh - concerto
Halve finale 2019: Ji Won Song - recital
Halve finale 2019: Stella Chen - concerto
Halve finale 2019: Stephen Kim - recital
Halve finale 2019: Vasyl Zatsikha - concerto
Halve finale 2019: Yukiko Uno - concerto
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - concerto
Halve finale 2019: Kyumin Park - recital
Halve finale 2019: Meruert Karmenova - recital
Halve finale 2019: Mio Yoshie - recital
Halve finale 2019: Seiji Okamoto - recital
Halve finale 2019: Shannon Lee - concerto
Halve finale 2019: Siwoo Kim - concerto
Halve finale 2019: Timothy Chooi - concerto
Finale 2019 : Luke Hsu
Finale 2019 : Sylvia Huang
Finale 2019 : Stephen Kim
Finale 2019 : Ioana Cristina Goicea
Finale 2019 : Júlia Pusker
Finale 2019 : Yukiko Uno
Finale 2019 : Stella Chen
Finale 2019 : Timothy Chooi
Finale 2019 : Eva Rabchevska
Finale 2019 : Shannon Lee
Halve finale 2009 : Soyoung Yoon
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 3 in G KV 216 (ORCW, Paul Goodwin)
Video's
Finale 2013 : Tatiana Chernichka
Finale 1993 : Yayoi Toda
Piet Swerts : Zodiac (Ephemeris for violin and orchestra) op. 2
Marie-Nicole Lemieux (portret)
Herinneringen aan de vioolwedstrijd 1971
Proclamatie eerste ronde 2013
Halve finale 2012: Petteri Iivonen - concerto
Halve finale 2012: Bomsori Kim - concerto
Halve finale 2012: Josef Spacek - recital
Halve finale 2012: Cho Jinjoo - recital
Halve finale 2012: Marisol Lee - concerto
Halve finale 2012: Chooi Nikki - concerto
Halve finale 2012: Erzhan Kulibaev - recital
Halve finale 2012: Cho GaHyun - recital
Halve finale 2012: Valentina Svyatlovskaya - concerto
Halve finale 2012: Richard Lin - concerto
Halve finale 2012: recital
Halve finale 2012: Lev Solodovnikov - recital
Halve finale 2012: Andrey Baranov - concerto
Halve finale 2012: Dami Kim - concerto
Halve finale 2012: Stefan Tarara - recital
Halve finale 2012: Hyun Su Shin - recital
Halve finale 2012: Artiom Shishkov - concerto
Halve finale 2012: Nancy Zhou - concerto
Halve finale 2012: Tatsuki Narita - recital
Halve finale 2012: Marc Bouchkov - recital
Halve finale 2012: Esther Yoo - concerto
Halve finale 2012: Yu-Chien Tseng - concerto
Halve finale 2012: Maria Milstein - recital
Halve finale 2012: Kristi Gjezi - recital
Halve finale 2012: concerto
Halve finale 2012: Jinjoo Cho - concerto
Halve finale 2012: Petteri Iivonen - recital
Halve finale 2012: Bomsori Kim - recital
Halve finale 2012: Erzhan Kulibaev - concerto
Halve finale 2012: GaHyun Cho - concerto
Halve finale 2012: Marisol Lee - recital
Halve finale 2012: Nikki Chooi - recital
Halve finale 2012: Ermir Abeshi - concerto
Halve finale 2012: Lev Solodovnikov - concerto
Halve finale 2012: Valentina Svyatlovskaya - recital
Halve finale 2012: Richard Lin - recital
Halve finale 2012: Stefan Tarara - concerto
Halve finale 2012: Hyun Su Shin - concerto
Halve finale 2012: Tatsuki Narita - concerto
Halve finale 2012:Marc Bouchkov - concerto
Halve finale 2012: Artiom Shishkov - recital
Halve finale 2012: Andrey Baranov - recital
Halve finale 2012: Nancy Zhou - recital
Halve finale 2012: Maria Milstein - concerto
Halve finale 2012: Kristi Gjezi - concerto
Halve finale 2012: Esther Yoo - recital
Halve finale 2012: Yu-Chien Tseng - recital
Proclamatie halve finale 2012
Halve finale 2012: Dami Kim - recital
Finale 2012: Josef Spacek
Finale 2012: Ermir Abeshi
Finale 2012: Hyun Su Shin
Finale 2012: Tatsuki Narita
Finale 2012: Marc Bouchkov
Finale 2012: Nikki Chooi
Finale 2012: Andrey Baranov
Finale 2012: Dami Kim
Finale 2012: Artiom Shishkov
Finale 2012: Nancy Zhou
Finale 2012: Esther Yoo
Finale 2012: Tseng Yu-Chien
Proclamatie finale 2012
Finale 1983 : Pierre Volondat
Frédéric Devreese : Concerto
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1983 : Daniel Blumenthal
Claude Debussy : Estampes
Finale 1983 : Pierre Volondat
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1987 : Johann Schmidt
Piet Swerts : Rotations
Finale 1987 : Johann Schmidt
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale 1991 : Frank Braley
Finale 1991 : Frank Braley
Finale 1995 : Markus Groh
Franz Liszt : Concerto n. 2 in A
Finale 1995 : Laura Mikkola
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
Finale piano 1995
Finale 1999 : Ning An
Joseph Haydn : Sonate in C Hob. XVI:50
Finale 1999 : Ning An
Fryderyk Chopin : Concerto n. 1 in e op. 11
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Franz Schubert : Sonate in a op. 143 D 784
Finale 1999 : Alexander Ghindin
Pyotr Tchaikovsky : Concerto n. 1 in bes op. 23
Finale 1999 : Vitaly Samoshko
Franz Schubert : Sonate in a op. 164 D 537
Proclamatie finale 1999
Finale piano 1999 - Daniel Blumenthal
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Ludwig van Beethoven : Sonate n. 27 in e op. 90
Finale 2003 : Severin von Eckardstein
Sergey Prokofiev : Concerto n. 2 in g op. 16
PIANO 2003
Sessie van zaterdag 07/06/2003 - 20.00
Halve finale 2013: Yuntian Liu - concerto
Halve finale 2013: Samson Tsoy - concerto
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - recital
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - recital
Halve finale 2013: Andrew Tyson - concerto
Halve finale 2013: Yedam Kim - concerto
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - recital
Halve finale 2013: Lu Shen - recital
Halve finale 2013: Jianing Kong - concerto
Halve finale 2013: Stephanie Proot - concerto
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - recital
Halve finale 2013: Zhang Zuo - recital
Halve finale 2013: Sangyoung Kim - concerto
Halve finale 2013: David Fung - concerto
Halve finale 2013: Joon Kim - recital
Halve finale 2013: Rémi Geniet - recital
Halve finale 2013: Yejin Noh - concerto
Halve finale 2013: Kana Okada - concerto
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - recital
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - recital
Halve finale 2013: Sean Kennard - concerto
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - concerto
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - recital
Halve finale 2013: Boris Giltburg - recital
Halve finale 2013: Yannick Van de Velde - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 9 in Es KV 271
Halve finale 2013: Mikhail Berestnev - concerto
Wolfgang Amadeus Mozart : Concerto n. 17 in G KV 453
Halve finale 2013: Yuntian Liu - recital
Halve finale 2013: Samson Tsoy - recital
Halve finale 2013: Joo Hyeon Park - concerto
Halve finale 2013: Lu Shen - concerto
Halve finale 2013: Andrew Tyson - recital
Halve finale 2013: Yedam Kim - recital
Halve finale 2013: Tatiana Chernichka - concerto
Halve finale 2013: Zhang Zuo - concerto
Halve finale 2013: Jianing Kong - recital
Halve finale 2013: Stephanie Proot - recital
Halve finale 2013: Joon Kim - concerto
Halve finale 2013: Rémi Geniet - concerto
Halve finale 2013: Sangyoung Kim - recital
Halve finale 2013: David Fung - recital
Halve finale 2013: Roope Gröndahl - concerto
Halve finale 2013: Sasha Grynyuk - concerto
Halve finale 2013: Yejin Noh - recital
Halve finale 2013: Kana Okada - recital
Halve finale 2013: Stanislav Khristenko - concerto
Halve finale 2013: Boris Giltburg - concerto
Halve finale 2013: Mateusz Borowiak - recital
Halve finale 2013: Sean Kennard - recital
Finale 1991 : Frank Braley
Finale 1991 : Frank Braley
Proclamatie halve finale 2013
Slotconcert piano 1995 - Markus Groh
Slotconcert piano 1983 - Pierre-Alain Volondat
Slotconcert piano 1983 - Boyan Vodenitcharov
Slotconcert piano 1983 - Wolfgang Manz
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Finale 1987 : Akira Wakabayashi
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Finale 1987 : Andrei Nikolsky
Finale 1987 : Rolf Plagge
Slotconcert piano 1987 - Rolf Plagge
Slotconcert piano 1987 - Akira Wakabayashi
Finale 2013 : Zhang Zuo
Finale 2013 : Rémi Geniet
Finale 2013 : Roope Gröndahl
Finale 2013 : Stanislav Khristenko
Finale 2013 : Boris Giltburg
Finale 2013 : Yuntian Liu
Finale 2013 : Andrew Tyson
Finale 2013 : Sangyoung Kim
Finale 2013 : David Fung
Finale 2013 : Sean Kennard
Finale 2013 : Mateusz Borowiak
Proclamatie finale 2013
Live : proclamatie eerste ronde zang 2014
Halve finale 2014: Aude Extrémo
Halve finale 2014: Anna Gorbachyova
Halve finale 2014: Jodie Devos
Halve finale 2014: Emoke Baráth
Halve finale 2014: Sarah Laulan
Halve finale 2014 : Meghan Lindsay
Halve finale 2014 : Hyesang Park
Halve finale 2014 : Charles Dekeyser
Halve finale 2014: Yuan Zhang
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Halve finale 2014: Chiara Skerath
Halve finale 2014: Anna Pardo Canedo
Halve finale 2014: Ivan Thirion
Halve finale 2014: Hansung Yoo
Halve finale 2014: Bomi Lee
Halve finale 2014: Sumi Hwang
Halve finale 2014: Junghoon Kim
Halve finale 2014: Kang Wang
Halve finale 2014: Seung Jick Kim
Halve finale 2014: Sheva Tehoval
Halve finale 2014: Yu Shao
Halve finale 2014: Levente Pall
Halve finale 2014: Daniela Gerstenmeyer
Halve finale 2014: Susanna Hurrell
Finale 2014 : Jodie Devos
Finale 2014 : Emoke Baráth
Finale 2014 : Levente Páll
Finale 2014 : Sarah Laulan
Finale 2014 : Hyesang Park
Finale 2014 : Daniela Gerstenmeyer
Finale 2014 : Chiara Skerath
Finale 2014 : Hansung Yoo
Finale 2014 : Sumi Hwang
Finale 2014 : Yu Shao
Finale 2014 : Seung Jick Kim
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Proclamatie finale zang 2014
Proclamatie halve finale zang 2014
Halve finale 2015: William Ching-Yi Wei - concerto
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - concerto
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - recital
Halve finale 2015: Brendan Shea - recital
Halve finale 2015: Thomas Reif - concerto
Halve finale 2015: Suyeon Kang - concerto
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - recital
Halve finale 2015: Ji Won Song - recital
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - concerto
Halve finale 2015: Fumika Mohri - concerto
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - recital
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - recital
Halve finale 2015: Bomsori Kim - concerto
Halve finale 2015: Vladyslava Luchenko - concerto
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - recital
Halve finale 2015: Ji Young Lim - recital
Halve finale 2015: Xiao Wang - concerto
Halve finale 2015: Yoon Yang - concerto
Halve finale 2015: Momo Wong - recital
Halve finale 2015: Stephen Waarts - recital
Halve finale 2015: William Hagen - concerto
Halve finale 2015: Elly Suh - concerto
Halve finale 2015: George Tudorache - recital
Halve finale 2015: Kristi Gjezi - recital
Halve finale 2015: Michiru Matsuyama - concerto
Halve finale 2015: Ji Won Song - concerto
Halve finale 2015: Thomas Reif - recital
Halve finale 2015: Suyeon Kang - recital
Halve finale 2015: Ji Yoon Lee - concerto
Halve finale 2015: Brendan Shea - concerto
Halve finale 2015: William Ching-Yi Wei - recital
Halve finale 2015: Tobias Feldmann - recital
Halve finale 2015: Oleksii Semenenko - concerto
Halve finale 2015: Ji Young Lim - concerto
Halve finale 2015: Bomsori Kim - recital
Halve finale 2015: Vladyslava Luchenko - recital
Halve finale 2015: Solenne Païdassi - concerto
Halve finale 2015: Rosanne Philippens - concerto
Halve finale 2015: Fumika Mohri - recital
Halve finale 2015: Kenneth Renshaw - recital
Halve finale 2015: George Tudorache - concerto
Halve finale 2015: Kristi Gjezi - concerto
Halve finale 2015: William Hagen - recital
Halve finale 2015: Elly Suh - recital
Halve finale 2015: Momo Wong - concerto
Halve finale 2015: Stephen Waarts - concerto
Halve finale 2015: Wang Xiao - recital
Halve finale 2015: Yoon Yang - recital
Proclamatie halve finale viool 2015
Finale 2015: William Ching-Yi Wei
Finale 2015: Tobias Feldmann
Finale 2015: Thomas Reif
Finale 2015: Fumika Mohri
Finale 2015: Kenneth Renshaw
Finale 2015: Bomsori Kim
Finale 2015: Xiao Wang
Finale 2015: William Hagen
Finale 2015: Ji Yoon Lee
Finale 2015: Oleksii Semenenko
Finale 2015: Ji Young Lim
Finale 2015: Stephen Waarts
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - concerto
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - concerto
Halve finale 2016: Chi Ho Han - recital
Halve finale 2016: San Jittakarn - recital
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - concerto
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - concerto
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - recital
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - recital
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - concerto
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - concerto
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - recital
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - recital
Halve finale 2016 : EunAe Lee - concerto
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - concerto
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - recital
Halve finale 2016 : Larry Weng - recital
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - concerto
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - concerto
Halve finale 2016 : Kana Okada - recital
Halve finale 2016 : Henry Kramer - recital
Halve finale 2016 : Evan Wong - concerto
Halve finale 2016 : Ning Zhou - concerto
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - recital
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - recital
Halve finale 2016 : Su Yeon Kim - concerto
Halve finale 2016 : Aljosa Jurinic - concerto
Halve finale 2016 : Jun Hwi Cho - recital
Halve finale 2016 : Leonardo Pierdomenico - recital
Halve finale 2016 : Chi Ho Han - concerto
Halve finale 2016 : San Jittakarn - concerto
Halve finale 2016 : Yoonji Kim - recital
Halve finale 2016 : Nadezda Pisareva - recital
Halve finale 2016 : Dinara Klinton - concerto
Halve finale 2016 : Larry Weng - concerto
Halve finale 2016 : EunAe Lee - recital
Halve finale 2016 : Alexander Beyer - recital
Halve finale 2016 : Ruoyu Huang - concerto
Halve finale 2016 : Lukas Vondracek - concerto
Halve finale 2016 : Dongkyu Kim - recital
Halve finale 2016 : Atsushi Imada - recital
Halve finale 2016 : Dmitry Shishkin - concerto
Halve finale 2016 : Alberto Ferro - concerto
Halve finale 2016 : Evan Wong - recital
Halve finale 2016 : Ning Zhou - recital
Halve finale 2016 : Kana Okada - concerto
Halve finale 2016 : Henry Kramer - concerto
Halve finale 2016 : Hans H. Suh - recital
Halve finale 2016 : Denis Zhdanov - recital
Proclamatie halve finale piano 2016
Finale 2016 : Yoonji Kim
Finale 2016 : Atsushi Imada
Finale 2016 : Alexander Beyer
Finale 2016 : Hans H. Suh
Finale 2016 : Aljosa Jurinic
Finale 2016 : Chi Ho Han
Finale 2016 : Larry Weng
Finale 2016 : Lukas Vondracek
Finale 2016 : Dmitry Shishkin
Finale 2016 : Alberto Ferro
Finale 2016 : Kana Okada
Finale 2016 : Henry Kramer
Proclamatie finale 2016
Preselectie cello 2017
Laat de cellomagie beginnen !
De kandidaten zijn toegekomen !
Halve finale 2017: Sihao He - concerto
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - concerto
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - recital
Halve finale 2017: Yuya Okamoto - recital
Halve finale 2017: Jonas Palm - concerto
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - concerto
Halve finale 2017: Seungmin Kang - recital
Halve finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee - recital
Halve finale 2017 : Brannon Cho - Concerto
Halve finale 2017 : Thomas-Michael Auner - Concerto
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - recital
Halve finale 2017: Irena Josifoska - recital
Halve finale 2017 : Anastasia Kobekina - Concerto
Halve finale 2017 : Yan Levionnois - Concerto
Halve finale 2017: Christoph Heesch - recital
Halve finale 2017: Bruno Philippe - recital
Halve finale 2017 : Ayano Kamimura - Concerto
Halve finale 2017 : Aurélien Pascal - Concerto
Halve finale 2017: Ivan Karizna - recital
Halve finale 2017: Julia Hagen - recital
Halve finale 2017 : Shizuka Mitsui - Concerto
Halve finale 2017 : Maciej Kulakowski - Concerto
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - recital
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - recital
Halve finale 2017 : Seungmin Kang - Concerto
Halve finale 2017 : JeongHyoun (Christine) Lee - Concerto
Halve finale 2017: Jonas Palm - recital
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Halve finale 2017 : Astrig Siranossian - Concerto
Halve finale 2017 : Yuya Okamoto - Concerto
Halve finale 2017: Sihao He - recital
Halve finale 2017: Valentino Worlitzsch - recital
Halve finale 2017: Christoph Heesch - concerto
Halve finale 2017: Bruno Philippe - concerto
Halve finale 2017: Anastasia Kobekina- recital
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Halve finale 2017: Santiago Cañón-Valencia - concerto
Halve finale 2017: Irena Josifoska - concerto
Halve finale 2017: Brannon Cho - recital
Halve finale 2017: Thomas-Michael Auner - recital
Halve finale 2017: Alexey Zhilin - concerto
Halve finale 2017: Victor Julien-Laferrière - concerto
Halve finale 2017: Shizuka Mitsui - recital
Halve finale 2017: Maciej Kulakowski - recital
Halve finale 2017: Ivan Karizna - concerto
Halve finale 2017: Julia Hagen - concerto
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Proclamatie halve finale cello 2017
Finale 2017: Sihao He
Finale 2017: Brannon Cho
Finale 2017: Yan Levionnois
Finale 2017: Aurélien Pascal
Finale 2017: Maciej Kulakowski
Finale 2017: Seungmin Kang
Finale 2017: JeongHyoun (Christine) Lee
Finale 2017: Yuya Okamoto
Finale 2017: Bruno Philippe
Finale 2017: Santiago Cañón-Valencia
Finale 2017: Victor Julien-Laferrière
Finale 2017: Ivan Karizna
Proclamatie finale 2017
De prijsuitreiking van de cellowedstrijd 2017
Halve finale 2018: Iain MacNeil
Halve finale 2018: Ao Li
Halve finale 2018: Vero Miller
Halve finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Halve finale 2018: Sooyeon Lee
Halve finale 2018: Danylo Matviienko
Halve finale 2018: Irina Jae-Eun Park
Halve finale 2018: Rocío Pérez
Halve finale 2018: Felicitas Frische
Halve finale 2018: Soo Yeon Lim
Halve finale 2018: Eva Zaïcik
Halve finale 2018: Sunghoon Choi
Halve finale 2018: Héloïse Mas
Halve finale 2018: Heejin Park
Halve finale 2018: Anton Kuzenok
Halve finale 2018: Fabien Hyon
Halve finale 2018: Alex DeSocio
Halve finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Halve finale 2018: Axelle Fanyo
Halve finale 2018: Charlotte Wajnberg
Halve finale 2018: Dania El Zein
Halve finale 2018: Samuel Hasselhorn
Halve finale 2018: Marianne Croux
Halve finale 2018: George Ionut Vîrban
Proclamatie halve finale zang 2018
Finale 2018: Ao Li
Finale 2018: Germán Enrique Alcántara
Finale 2018: Sooyeon Lee
Finale 2018: Danylo Matviienko
Finale 2018: Rocío Pérez
Finale 2018: Eva Zaïcik
Finale 2018: Héloïse Mas
Finale 2018: Alex DeSocio
Finale 2018: Yuriy Hadzetskyy
Finale 2018: Charlotte Wajnberg
Finale 2018: Samuel Hasselhorn
Finale 2018: Marianne Croux
Proclamatie finale zang 2018
Halve finale 2019: Ioana Cristina Goicea - concerto
Halve finale 2019: Luke Hsu - concerto
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - concerto
Halve finale 2019: Júlia Pusker - recital
Halve finale 2019: Max Tan - recital
Halve finale 2019: Anna Göckel - concerto
Halve finale 2019: Sylvia Huang - concerto
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - recital
Halve finale 2019: Ioana Cristina Goicea - recital
Halve finale 2019: Stephen Kim - concerto
Halve finale 2019: Daniel Kogan - concerto
Halve finale 2019: Elly Suh - recital
Halve finale 2019: Stella Chen - recital
Halve finale 2019: Ji Won Song - concerto
Halve finale 2019: Christine Lim - concerto
Halve finale 2019: Yukiko Uno - recital
Halve finale 2019: Vasyl Zatsikha - recital
Halve finale 2019: Mio Yoshie - concerto
Halve finale 2019: Meruert Karmenova - concerto
Halve finale 2019: Shannon Lee - recital
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - recital
Halve finale 2019: Kyumin Park - concerto
Halve finale 2019: Seiji Okamoto - concerto
Halve finale 2019: Timothy Chooi - récital
Halve finale 2019: Siwoo Kim - récital
Halve finale 2019: Yoo Jin Lee - concerto
Halve finale 2019: Anna Göckel - recital
Halve finale 2019: Sylvia Huang - recital
Halve finale 2019: Júlia Pusker - concerto
Halve finale 2019: Max Tan - concerto
Halve finale 2019: Luke Hsu - recital
Halve finale 2019: Seina Matsuoka - recital
Halve finale 2019: Yukiko Uno - concerto
Halve finale 2019: Vasyl Zatsikha - concerto
Halve finale 2019: Ji Won Song - recital
Halve finale 2019: Christine Lim - recital
Halve finale 2019: Elly Suh - concerto
Halve finale 2019: Stella Chen - concerto
Halve finale 2019: Daniel Kogan - recital
Halve finale 2019: Stephen Kim - recital
Halve finale 2019: Timothy Chooi - concerto
Halve finale 2019: Siwoo Kim - concerto
Halve finale 2019: Kyumin Park - recital
Halve finale 2019: Seiji Okamoto - recital
Halve finale 2019: Shannon Lee - concerto
Halve finale 2019: Eva Rabchevska - concerto
Halve finale 2019: Mio Yoshie - recital
Halve finale 2019: Meruert Karmenova - recital
Finale 2019 : Luke Hsu
Finale 2019 : Sylvia Huang
Finale 2019 : Stephen Kim
Finale 2019 : Ji Won Song
Finale 2019 : Seiji Okamoto
Finale 2019 : Ioana Cristina Goicea
Finale 2019 : Júlia Pusker
Finale 2019 : Yukiko Uno
Finale 2019 : Stella Chen
Finale 2019 : Timothy Chooi
Finale 2019 : Shannon Lee
Finale 2019 : Eva Rabchevska
Proclamatie finale 2019
Documenten
Reglement piano 2010
Reglement piano 2007
Reglement zang 2008
Reglement compositie 2008
Reglement piano 2013
Reglement viool 2005
Reglement viool 2009
vio2009_nl_2009-02-06
Reglement zang 2011
Reglement viool 2012
Reglement compositie 2011
Reglement compositie 2009
Diploma 2009
Diploma van de compositiewedstrijd 2009 ondertekend door de juryleden
Volgorde van optreden in de eerste ronde (viool 2012)
Statistieken van de kandidaten van de vioolwedstrijd 2012 (mei 2012)
Volgorde van optreden in de halve finale (viool 2012) correctie
Volgorde van optreden in de finale (viool 2012)
Reglement compositie 2012
Affiche piano 1991
Affiche van de pianowedstrijd 1991
Affiche laureatenconcert piano 1992
Affiche van het concert met de eerste drie laureaten van de pianowedstrijd van 1991 in Leuven op 18/11/1992
Affiche Leuven viool 1993
Affiche van het laureatenconcert van 25/06/1993 in Leuven
Diploma 1952
Diploma van de pianosessie van 1952 ondertekend door de juryleden
Diploma 1959
Diploma van de vioolsessie van 1959 ondertekend door de juryleden
Diploma 1972
Diploma van de pianosessie van 1972 ondertekend door de juryleden
Diploma 1982
Diploma van de Grote Internationale Prijs Koningin Elisabeth voor Compositie 1982, uitgereikt aan John Weeks, ondertekend door de juryleden
Diploma 1989
Diploma van de vioolsessie van 1989, uitgereikt aan Vadim Repin, ondertekend door de juryleden
Affiche concert 1992
Affiche van het concert van de eerste zes laureaten van de zangessie van 1992 met het Nationaal Orkest van België o.l.v. Ronald Zollman, in het Conservatorium van Luik, op 2 juni 1992
Affiche 1993
Affiche van de vioolsessie 1993
Affiche jongerenconcert 1997
Affiche van het concert dat georganiseerd werd voor jongeren met F. Braley, J.-Cl. Vanden Eynden, R. Wade en N. Znaider, in het Koninklijk Conservatorium van Brussel op 21 oktober 1997
Affiche laureatenconcert 1997
Affiche van een laureatenconcert (1e, 4e en 6e) van de vioolsessie van 1997, in deSingel in Antwerpen op 27/06/1997
Affiche compositie 1999
Affiche van de internationale compositiewedstrijd van 1999 (Engelse versie)
Affiche viool 2001
Affiche van de vioolsessie van 2001 - 50e verjaardag van de Koningin Elisabethwedstrijd (in het Frans)
Overzicht kandidaten 2003
Paneel met de foto's van de kandidaten voor de pianosessie van 2003
Palmares 1937-2014
Activiteiten
Eerste ronde 2018 : Yuko Hayashi
Shop
Galerij
    63 beelden Diaporama
    Français - Nederlands - English
    In de website zoeken
    Newsletter
    Inloggen
    Audio & video Viool 2019
    Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
    De cd's van de Wedstrijd
    Online mediatheek
    Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019