00:00:00 / 00:00:00
Anna Naretto
Internet
Italië
Biografie
Voor Anna Naretto, geboren in Italië, staan de kamermuziek en de vertolking van het Lied centraal in haar carrière als pianiste. Als partner van buitengewone artiesten trad ze in duo op in recitals op internationale festivals, zoals de Dresdner Musikfestspiele, de Festspiele Mecklenburg-Vorpommern, Barge Music (New York), Herkulessaal (München), de Frankfurter Kulturwoche (Krakau) en het cellofestival van Kronberg. Als stemcoach en orkestlid is ze ook actief in de operawereld (Oper Frankfurt en Staatstheater Darmstadt). Naast haar artistieke activiteiten is Anna Naretto ook pedagoge: ze geeft les aan de Hochschule für Musik und Darstellende Kunst in Frankfurt. Ze werkt vaak samen met professors als Frans Helmerson, Gary Hoffman, Wolfgang Boettcher en Nobuko Imai, en met gerenommeerde conservatoria, zoals de Academie van Kronberg, de Carl-Flesch-Akademie in Baden-Baden, het Forum Artium, de Weimarer Meisterkurse en de Jeunesses Musicales Duitsland. Ze volgde les bij Sergio Verdirame (Giuseppe Verdi Conservatorium in Turijn), Rainer Hoffmann, Andreas Meyer-Hermann, Charles Spencer (Musikhochschule Frankfurt) en de leden van het Altenberg Trio (Konservatorium der Stadt Wien). Master classes bij Dietrich Fischer-Dieskau, Irwin Gage, Andrea Lucchesini, Emilia Fadini en Jesper Christensen vervolledigden haar muzikale opleiding.
Activiteiten
ActiviteitFunctie
Recital van de Musiq'3-prijsPianobegeleider
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recitalPianobegeleider
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recitalPianobegeleider
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recitalPianobegeleider
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recitalPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Sujin LeePianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Yan LevionnoisPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Tony RymerPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Haran MeltzerPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Sayaka SelinaPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Yuya MizunoPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : James Jeonghwan KimPianobegeleider
Eerste ronde 2017 : Rainer CrosettPianobegeleider
CELLO 2017Pianist
Video's
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Donderdag 18 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Johannes Brahms : Sonate n. 2 in F op. 99 Allegro vivace | Adagio affettuoso | Allegro passionato | Allegro Solist : James Jeonghwan Kim Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Vrijdag 19 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Allemande (Suite n. 2 in d BWV 1008) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 2 in d BWV 1008) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Gabriel Fauré : Vlinder op. 77 Richard Strauss : Sonate in F op. 6 Allegro con brio | Andante ma non troppo | Allegro vivo Solist : Yan Levionnois Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Sarabande (Suite n. 6 in D BWV 1012) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 6 in D BWV 1012) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Alberto Ginastera : Pampeana n°2 op. 21 Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Ayano Kamimura Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Zaterdag 20 mei 2017 Flagey/Studio 4 Johann Sebastian Bach : Preludium (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Courante (Suite n. 5 in c BWV 1011) Johann Sebastian Bach : Gigue (Suite n. 5 in c BWV 1011) Annelies Van Parys : Chacun(e) sa chaconne Luigi Boccherini : Sonata "L'Impératrice" in A Francis Poulenc : Sonate FP 143 Allegro - Tempo di marcia | Cavatine | Ballabile | Finale Solist : Aurélien Pascal Pianobegeleider : Anna Naretto
De detailpagina bekijken
Audio
Eerste ronde 2017 : Rainer Crosett
Eerste ronde 2017 : James Jeonghwan Kim
Eerste ronde 2017 : Sayaka Selina
Eerste ronde 2017 : Yuya Mizuno
Eerste ronde 2017 : Haran Meltzer
Eerste ronde 2017 : Tony Rymer
Eerste ronde 2017 : Yan Levionnois
Eerste ronde 2017 : Sujin Lee
Halve finale 2017: James Jeonghwan Kim - recital
Halve finale 2017: Yan Levionnois - recital
Halve finale 2017: Aurélien Pascal - recital
Halve finale 2017: Ayano Kamimura - recital
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019