00:00:00 / 00:00:00
Persoonlijkheden / Alle persoonlijkheden / Antonín Dvořák
Antonín Dvořák
°1841 - †1904
Video's
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Maandag 19 mei 2014 Flagey/Studio 4 Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka) Franz Liszt : O lieb, so lang du lieben kannst Gioachino Rossini : Crucifixus (Petite messe solennelle) Giuseppe Verdi : Mi parea - Piangea cantando - Ave Maria (Otello) Solist : Camille Schnoor Pianobegeleider : Thomas Hoppe
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Emoke Baráth
Woensdag 28 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Georg Friedrich Haendel : Blest be the pow'r - Oh ! Had I Jubal's lyre (Joshua ) Wolfgang Amadeus Mozart : Quando avran fine omai - Padre, germani, addio ! (Idomeneo) Robert Schumann : Verstossen ! Verschlossen aufs neu das Goldportal (Das Paradies und die Peri ) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Igor Stravinsky : No word from Tom - Quietly night - I go, I go to him (The Rake's Progress) Solist : Emoke Baráth Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Chiara Skerath
Vrijdag 30 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Benjamin Britten : Villes (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Phrases (Les Illuminations op. 18) Benjamin Britten : Antique (Les Illuminations op. 18) Johannes Brahms : Ihr habt nun Traurigkeit (Ein deutsches Requiem op. 45 ) Giacomo Puccini : Sì, mi chiamano Mimì (La Bohème) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Chiara Skerath Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Zaterdag 31 mei 2014 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Georg Friedrich Haendel : E pur così in un giorno - Piangerò la sorte mia (Giulio Cesare) Charles Gounod : Ah, je veux vivre (Roméo et Juliette) Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (Rusalka) Gioachino Rossini : Una voce poco fà (F) (Il Barbiere di Siviglia) Solist : Sheva Tehoval Orkest : Symfonieorkest van de Munt Dirigent : Roland Böer
De detailpagina bekijken
Halve finale 2015: Brendan Shea - recital
Maandag 11 mei 2015 Flagey/Studio 4 Eugène Ysaÿe : Sonate in e op. 27/4 Allemande | Sarabande | Finale Vykintas Baltakas : Recitativo Leos Janácek : Sonate voor viool en piano Con moto | ballada | Allegretto | Finale Antonín Dvorák : Mazurek op. 49 Solist : Brendan Shea Pianobegeleider : Yerin Kim
De detailpagina bekijken
Finale 2017: Yan Levionnois
Dinsdag 30 mei 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Antonín Dvořák : Concerto n. 2 in b op. 104 B 191 Allegro | Adagio ma non troppo | Allegro moderato Solist : Yan Levionnois Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Finale 2017: Seungmin Kang
Woensdag 31 mei 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Antonín Dvořák : Concerto n. 2 in b op. 104 B 191 Allegro | Adagio ma non troppo | Allegro moderato Solist : Seungmin Kang Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Finale 2017: Yuya Okamoto
Donderdag 1 juni 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Antonín Dvořák : Concerto n. 2 in b op. 104 B 191 Allegro | Adagio ma non troppo | Allegro moderato Solist : Yuya Okamoto Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Finale 2017: Bruno Philippe
Vrijdag 2 juni 2017 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Toshio Hosokawa : Sublimation Antonín Dvořák : Concerto n. 2 in b op. 104 B 191 Allegro | Adagio ma non troppo | Allegro moderato Solist : Bruno Philippe Orkest : Brussels Philharmonic Dirigent : Stéphane Denève
De detailpagina bekijken
Halve finale 2018: Heejin Park
Zaterdag 5 mei 2018 Flagey/Studio 4 Giovanni Battista Pergolesi : Stizzoso, mio stizzoso (La serva padrona) Gaetano Donizetti : Quel guardo il cavaliere - So anch'io la virtù magica (Don Pasquale) Johannes Brahms : Von ewiger Liebe (Vier Gesänge op. 43) Francis Poulenc : Air Champêtre (Airs chantés FP 46) Antonín Dvořák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka) Solist : Heejin Park Pianobegeleider : So-Jin Michaela Kim
De detailpagina bekijken
Halve finale 2019: Júlia Pusker - recital
Maandag 6 mei 2019 Flagey/Studio 4 Bram Van Camp : Scherzo - Bagatelle Eugène Ysaÿe : Allegretto poco scherzoso | Finale con brio (Sonate in g op. 27/1) Jeno Hubay : Carmen, fantaisie brillante op. 3/3 Antonín Dvořák : Sonatina in G op. 100 Allegro risoluto | Larghetto | Scherzo | Finale: Allegro Solist : Júlia Pusker Pianobegeleider : Christia Hudziy
De detailpagina bekijken
Finale 2019 : Sylvia Huang
Maandag 20 mei 2019 Paleis voor Schone Kunsten/Henry Le Boeuf-zaal Kimmo Hakola : Fidl Op.99 Antonín Dvořák : Concerto in a op. 53 Allegro ma non troppo | Adagio ma non troppo | Allegro giocoso ma non troppo Solist : Sylvia Huang Orkest : Belgian National Orchestra Dirigent : Hugh Wolff
De detailpagina bekijken
Audio
Finale 1955 : Alberto Lysy
Antonín Dvorák : Concerto in a op. 53
Finale 1971 : Geoffrey Michaels
Antonín Dvorák : Concerto in a op. 53
Finale 2000 : Véronique Solhosse
Antonín Dvorák : Mesícku na nebi hlubokém (OSM, Marc Soustrot)
Halve finale 2014: Camille Schnoor
Antonín Dvorák : Necitelná vodní moci (Rusalka)
Finale 2014 : Chiara Skerath
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Emoke Baráth
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Finale 2014 : Sheva Tehoval
Antonín Dvorák : Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
Halve finale 2015: Brendan Shea - recital
Eerste ronde 2017 : Dilshod Narzillaev
Eerste ronde 2017 : Hideaki Fujiwara
Eerste ronde 2017 : Sebastian Fritsch
Eerste ronde 2017 : Sihao He
Eerste ronde 2017 : Sirja Nironen
Eerste ronde 2017 : Astrig Siranossian
Eerste ronde 2017 : Yuya Okamoto
Eerste ronde 2017 : Noé Natorp
Eerste ronde 2017 : Sayaka Selina
Eerste ronde 2017 : Stanislas Kim
Eerste ronde 2017 : Alexander Hersh
Eerste ronde 2017 : Wojciech Fudala
Eerste ronde 2017 : Elia Cohen-Weissert
Eerste ronde 2017 : Jinkyung Won
Finale 2017: Yan Levionnois
Finale 2017: Seungmin Kang
Finale 2017: Yuya Okamoto
Finale 2017: Bruno Philippe
Halve finale 2018: Heejin Park
Halve finale 2019: Júlia Pusker - recital
Finale 2019 : Sylvia Huang
Werken
ComponistWerk
Dvořák AntonínConcerto in a op. 53
Dvořák AntonínConcerto n. 2 in b op. 104 B 191
Dvořák AntonínMazurek op. 49
Dvořák AntonínMěsíčku na nebi hlubokém
Dvořák AntonínNecitelná vodní moci
Dvořák AntonínRomance in f op. 11
Dvořák AntonínRondo in g op. 94
Dvořák AntonínSonatina in G op. 100
Dvořák AntonínV tak mnohém srdci mrtvo jest
Shop
Français - Nederlands - English
In de website zoeken
Newsletter
Inloggen
Audio & video Viool 2019
Herbeluister of herbekijk de optredens van de kandidaten !
De cd's van de Wedstrijd
Online mediatheek
Audio, video's en foto's van 1951 tot 2019